WWE 2K19 Money In The Bank: Jak tworzyć i spieniężać teczkę MITB

17.02.2021
Category: Tego Samego

W nowej grze WWE 2K19 Money in the Bank to jedna z fajnych funkcji, która może zapewnić ekscytujące możliwości rozgrywki. Podobnie jak w WWE, supergwiazdy mogą trzymać teczkę Money in the Bank z umową o tytuł. Mogą to wykorzystać, aby zarobić na szansę na mistrzostwo w wybranym przez siebie czasie. Oto przegląd sposobów tworzenia i spieniężania teczki WWE 2K19 Money in the Bank w nowej grze.

Jak stworzyć WWE2K19 Money in the BankNowa personalizacja WWE 2K19 Money in the Bank daje graczom szeroką gamę opcji w zakresie tworzenia unikalnego wyglądu ich teczki. Gracze mogą sprawić, że będzie wyglądać podobnie do tego, co widzieli w przeszłości w WWE pay-per-views, lub zmienić to na coś zupełnie nowego.

 1. W górnym menu WWE 2K19 przejdź do „Kreacje.
 2. Przewiń w dół i wybierz „MITB.Wybierz „Nowy, aby utworzyć nową teczkę MITB.Ukończ fazę projektowania MITB (wybór kolorów, tekstur, logo).Wprowadź informacje MITB (takie jak tytuł docelowy, kto ma MITB).Sfinalizuj teczkę MITB do rozgrywki.Gdy pojawi się ekran dostosowywania MITB, gracze przejdą przez fazę projektowania MITB. Dostępnych jest wiele opcji. Kolory, tekstury i logo mogą być dodawane, aby teczka wyglądała jak najbardziej oryginalnie lub podobnie.

  Wybór jest szeroki, z możliwością umieszczenia dowolnego programu lub logo PPV na obudowie, a także innych obrazów. Gracze mogą dostosować rozmiar tego, co jest przedstawione na obudowie. Ponadto gama kolorów jest imponująca, co oznacza, że ​​może to być prawie każdy odcień dowolnego koloru z widma. Przyciski kontrolera służące do przesuwania teczki lub powiększania i pomniejszania są wyświetlane u dołu ekranu projektu.

  W „Informacjach MITB gracze mogą ustawić nazwę swojej zapisanej teczki MITB, a także wybrać mistrzostwa, na które mają być wybrani. Jest miejsce na wpisanie, kto trzyma teczkę WWE 2K19 MITB, ale może to również pozostać puste. Aby zmienić te ustawienia w dowolnym momencie, przejdź do ustawień menu My WWE, a następnie WWE Universe w grze.

  Gdy walizka jest gotowa, jest dostępna do użytku wyłącznie w grze. Gracze mogą również dodać go do „kreacji społeczności, aby świat mógł używać go we własnych grach. Jest to ten sam obszar, w którym gracze umieszczają własne supergwiazdy 2K19 i inne przedmioty, które tworzą.

  Jak zarobić w teczce WWE 2K19 Money in the BankInnym ważnym aspektem posiadania teczki z pieniędzmi w banku jest to, że gracze mogą je spieniężyć w wybranym przez siebie czasie. Obejmuje to przed meczem, aby było „uczciwe i równe. Dodatkowo gracze mogą spieniężyć swoją teczkę MITB po zakończeniu meczu, aby skorzystać ze zniszczonego lub pobitego mistrza.

  Nowym aspektem rozgrywki w WWE 2K19 jest to, że gracze mogą zarobić podczas meczu o mistrzostwo. Dzięki temu nowemu dodatkowi możliwe jest stworzenie meczu Triple Threat o mistrzostwo, co nie było dostępne w poprzednich edycjach WWE 2K.

  Gracze mogą również zarobić pieniądze w banku zarówno w trybie wystawy, jak i wszechświata w WWE 2K19.

 3. W trybie uniwersalnym przejdź do kalendarza.
 4. Edytuj przedstawienie, w którym znajduje się uchwyt na aktówki MITB (Raw, SmackDown lub NXT).Przejdź do Edytuj mistrzostwa.W slocie Money in the Bank zastąp tego, kto tam jest, nowo utworzoną teczką.Wybierz, która supergwiazda trzyma teczkę.Wpłać MITB po meczu lub w jego trakcieAby zarobić po meczu, posiadacz teczki MITB musi znajdować się w składzie tego samego programu. Naciśnij „X po zakończeniu meczu, w którym bierze udział wybrany bohater. Jeśli pojawi się „Cash In, istnieje możliwość natychmiastowego wypłaty.

  Aby zarobić podczas meczu, poczekaj, aż zadzwoni dzwonek. Zatrzymaj grę i wybierz opcję „Cash In. Teczka WWE 2K19 Money in the Bank pojawi się na ringu, tworząc walkę o tytuł Triple Threat!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy