Soft Pull Credit

17.02.2021

Jak ważny jest Twój kredyt? Monitoruj swój kredyt, unikając zapytań dzięki raportom kredytowym typu „soft pull.

1 mln USD na ubezpieczenie tożsamości i odzyskania kredytu.

Naucz się wykorzystywać sprawdzone sekrety inteligentnych pieniędzy i oszczędzaj tysiące.

„Prawie 60 milionów Amerykanów zostało dotkniętych przez kradzież tożsamości

– badanie ankietowe Harrisa z 2018 r

„Co 2 sekundy pojawia się nowa ofiara kradzieży tożsamości

– najnowsze badanie dotyczące kradzieży tożsamości przeprowadzone przez firmę

Javelin Strategy & Research

Ubezpieczenie tożsamości i kredytu za milion dolarówZyskaj spokój i dobrze spać w nocy!

Obejmuje przywracanie przez prawników i ekspertówNasz pełen zakres usług Eksperci i prawnicy w zakresie przywracania tożsamości przywrócą Twoją tożsamość i kredyt, jeśli kiedykolwiek zostaną naruszone w wyniku oszustwa lub kradzieży, do kwoty 1 mln USD.

Obejmuje utracone zarobki i dochodyWszelkie dochody lub zarobki utracone w wyniku kradzieży tożsamości i kredytu zostaną wypłacone, gdy należysz do rodziny ubezpieczonych w ramach ubezpieczenia tożsamości.

Dodatkowa rekompensata kosztówWszelkie wydatki osobiste poniesione w celu przywrócenia pożyczek, dotacji i innych linii kredytowych w wyniku kradzieży tożsamości zostaną wypłacone do wysokości limitu Twojego planu.

Statystyki i faktyPonieważ przeciętny Amerykanin spędza w Internecie ponad 6 godzin dziennie, więcej naszych danych osobowych jest online niż kiedykolwiek wcześniej. W rzeczywistości co 2 sekundy pojawia się ofiara kradzieży tożsamości, a tylko w 2018 roku konsumenci zgłosili utratę ponad 1,4 miliarda dolarów w wyniku kradzieży tożsamości. Przestępcy kradną informacje kredytowe i bankowe, a wraz z nimi otwierają nowe konta, otrzymują chwilówki i pożyczki hipoteczne, a nawet składają zeznania podatkowe. Podobnie jak ubezpieczenie samochodu, masz nadzieję, że nigdy z niego nie skorzystasz, ale będziesz żałować, że nie masz go w nagłym wypadku. Zablokuj milion dolarów na ubezpieczenie kredytu i tożsamości jako członek typu soft pull.

Ochrona kredytu 24/7Hard vs Soft Credit PullWiększość banków i pożyczkodawców przeprowadza twarde zapytania kredytowe przy określaniu kwalifikowalności pożyczki. Twardy ciąg kredytowy spowoduje zgłoszenie zapytania dotyczącego raportu kredytowego za kolejne dwa lata. Zbyt wiele zapytań w określonym czasie zmniejszy Twoje szanse na finansowanie u pożyczkodawców i może mieć negatywny wpływ na Twój kredyt. Miękkie zapytanie kredytowe nie będzie miało żadnego wpływu na Twój kredyt i zapewni Ci zaktualizowany raport kredytowy bez raportowania do biura informacji kredytowej. Korzystając z naszej technologii miękkiego wyciągania, możesz łatwo chronić i monitorować swój kredyt.

Tajemnice inteligentnych pieniędzyPonad 189 milionów Amerykanów ma karty kredytowe i ma ponad 13,86 bilionów dolarów zadłużenia w 2019 roku. Nie wliczając 122 miliardów dolarów, które wydadzą na same odsetki w 2019 roku. Posiadanie długu jest powszechne, ale tonięcie w długach wcale nie musi. Oprócz ochrony kredytu i tożsamości dzięki Identity Insured, skorzystaj z naszych tajemnic SmartMoney, gdzie możesz dowiedzieć się, w jaki sposób generowana jest Twoja ocena kredytowa i profil, zaoszczędzić tysiące na zadłużeniu domu, samochodu i karty kredytowej, wykorzystując sprawdzone strategie w celu szybszej eliminacji długów z oprocentowaniem 0% i odkryj sekrety wygrywania niższych stawek od pożyczkodawców na wszystkich typach finansowania.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy