Oto 5 najważniejszych kryptowalut, na które należy zwrócić uwagę w 2020 roku

Oto 5 najważniejszych kryptowalut, na które należy zwrócić uwagę w 2020 roku
16.10.2020
Category: Bitcoin Jest

Inwestowanie w kryptowaluty jest korzystne, ale trzeba znaleźć najlepszą monetę do zainwestowania w odpowiednim czasie, aby osiągnąć jak największe zyski. Jak dotąd rok 2020 był ekscytującym rokiem dla inwestorów i entuzjastów kryptowalut, ponieważ zmienność wyszła na pierwszy plan. Czynników jest wiele, ale dwa z nich miały wpływ na kryptowaluty w 2020 roku; halving bitcoina i pandemia koronawirusa .

Zdaniem ekspertów rok 2020 to właściwy rok do inwestowania w kryptowaluty. Ekspert kryptowalut i słynny YouTuber Ivan On Tech wspominał ostatnio w swoich transmisjach na żywo na YouTube, że teraz jest czas, aby zainwestować w kryptowaluty, ponieważ przeżywają one wyjątkowy czas. Niedawno napisał na Twitterze opisując kryptowaluty jako „kraj możliwości”.

Jeśli ktoś, kto chce zainwestować w cryptocurrencies ale nie wiem, który z nich należy inwestować w, Oto top pięć cryptocurrencies do inwestowania w roku 2020. W przypadku, gdy chcesz automatycznie i handel inwestować w Bitcoin BitQT APP zespół posiada platformę przez lata pomagał ludziom, czyniąc handel łatwiejszym i skutecznym. Zyski nie są łatwe, co sprawia, że ​​BitQT-APP jest idealnym botem handlowym, to fakt, że nie pozwala na utratę pieniędzy, ponieważ ma limity stop, nawet gdy rynek spada, co czyni go idealnym w obu przypadkach.

Powiązane posty

4 główne powody, dla których potrzebujesz prawnika kryptowalutowego i jak go zdobyć

Mój związek miłości i nienawiści z Bitcoinem i porady dla początkujących

Przegląd najlepszych Forex EA i robotów

Największe umysły pieniędzy uderzają w Twój ekran

1. bitcoin (BTC)

Mówienie o kryptowalutach i nie wspominanie o Bitcoinie jest niemożliwe. Bitcoin jest królem, tym, od którego wszystko się zaczęło, w 2009 roku. W całej swojej historii Bitcoin doświadczał wzlotów i upadków, ale zawsze pozostawał na topie i żadna inna kryptowaluta nie była w stanie go przekroczyć. Bitcoin osiągnął najwyższą cenę w 2017 r. Podczas boomu na kryptowaluty, kiedy osiągnął 20 000 USD. Ale niedawno spadł do 4000 USD z powodu pandemii koronawirusa. Następnie szybko wzrósł i w momencie pisania tego artykułu cena Bitcoina wynosiła nieco powyżej 12.200 USD według coinmarketcap. Odkąd w tym roku doszło do halvingu bitcoinów, eksperci uważają, że przeżywamy hossę, na której nikt nie jest w stanie dokładnie przewidzieć, jaką cenę osiągnie Bitcoin.

2. Ethereum (ETC)

Ethereum jest drugą co do wielkości kryptowalutą i jest znana ze swoich lojalnych zwolenników. Blockchain Ethereum to jedna z największych inwestycji w przestrzeń kryptowalut, ponieważ jest to pierwszy duży projekt, w którym wprowadzono inteligentne kontrakty. W ten sposób umożliwiając programistom uruchamianie stacjonarnych i zdecentralizowanych aplikacji mobilnych (dApps) w oparciu o technologię blockchain i pozostaje jedną z dziesięciu najlepszych kryptowalut w 2020 roku. ale entuzjaści kryptowalut oczekują, że wkrótce przełamie opór 450 USD.

3. Litecoin (LTC)

Litecoin to po prostu mniejsza wersja Bitcoina. Ale inwestowanie w Litecoin w tym roku może być dobrym pomysłem, ponieważ moneta ma wysoką płynność i dużą kapitalizację rynkową. Pomimo intensywnej konkurencji, Litecoin pozostał jedną z najbardziej zaufanych kryptowalut w 2020 roku. Ponadto Litecoin jest jedną z czterech największych kryptowalut w Coinbase, co oznacza, że ​​cokolwiek wydarzy się w przyszłości, Litecoin pozostanie jednym z najsilniejszych altcoinów na rynku. Oprócz tych czynników, aktualizacja MimbleWimble firmy Litecoin ma na celu zwiększenie skalowalności i prywatności siódmej co do wielkości kryptowaluty na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej.

4. Cardano (ADA)

Cardano może nie mieć znaczącej reputacji, ale z pewnością jest jedną z najbardziej obiecujących kryptowalut. I wykracza poza bycie kryptowalutą, ponieważ jest to również platforma technologiczna, która będzie w stanie kontrolować aplikacje finansowe, z których obecnie korzystają osoby fizyczne, organizacje i rządy na całym świecie. Cardano ma silną społeczność zaawansowanych technologicznie ludzi i współpracuje z Uniwersytetem Maltańskim, aby zaoferować wiele kursów z języków programowania używanych w sieci Cardano. Kryptowaluta była jednym z najlepszych wyników w 2020 roku, zyskując 85% swojej wartości tylko w pierwszych dziesięciu dniach lipca. Co więcej, wskaźniki techniczne wspierają zwyżkę dla ADA.

5. Chainlink (LINK)

Wygląda na to, że jeśli nie masz jeszcze Chainlink, powinieneś kupić. Kryptowaluta jest rygorystycznie wspierana przez swoich twórców i do tej pory radzi sobie dobrze w tym roku. Chainlink jest tokenem związanym z Defi i weryfikuje rzeczywiste dane używane w inteligentnych kontraktach opartych na łańcuchu bloków i wypełnia lukę między tymi inteligentnymi kontraktami a rzeczywistymi aplikacjami poza łańcuchem. Chainlink zyskał główne uznanie w 2019 roku, kiedy zaprezentował go Google Cloud i w momencie pisania tego tekstu osiąga najwyższy w historii poziom nieco powyżej 18,00 USD.

Wniosek

Istnieje ponad 6000 kryptowalut i nikt nie jest w stanie dokładnie przewidzieć przyszłości kryptowalut, ale wybór odpowiedniej do inwestycji jest kluczowy, jeśli chodzi o osiągnięcie zysków. Wybór monety, w którą chcesz zainwestować, może być bardziej osobistym wyborem, ale zawsze dobrze jest być na bieżąco i śledzić zmiany cen. Jeśli chcesz zarabiać na kryptowalutach, musisz zawsze być świadomy i aktualny, BITQT-App to dobra opcja.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy