Najważniejsze powody, dla których inwestowanie w nieruchomości jest tak popularne

17.02.2021
Category: Każdego Miesiąca

Nieruchomość jest zabezpieczona aktywami fizycznymi i jest w przeważającej mierze stabilną inwestycją. W zdecydowanej większości przypadków nieruchomość inwestycyjna zachowa swoją wartość i będzie rosnąć w czasie. Jeśli spłacasz miesięczne raty kredytu hipotecznego i masz odpowiednie ubezpieczenie, jest bardzo mało prawdopodobne, że poniesiesz całkowitą stratę na inwestycji w nieruchomości.

Robert Kiyosaki, autor książki Bogaty ojciec, biedny ojciec, twierdzi, że można zarabiać nawet wtedy, gdy rynek się załamuje:

„Nieruchomości to długoterminowa blokada. Nie jest płynna. Nie obchodzi mnie, czy rynek jest w górę czy w dół. To, czego szukam, to okazja. Większość moich pieniędzy zarabiam, gdy rynki załamują się. większość moich pieniędzy w 2007 roku. Jeszcze więcej zarobiłem na krachu subprime. Nie obchodzi mnie ogólna gospodarka ani rynki .

Ponieważ ludzie zawsze będą potrzebować miejsca do życia, nieruchomości mogą być bezpiecznym sposobem na zainwestowanie ciężko zarobionych pieniędzy w coś, na co zawsze jest popyt. Nic więc dziwnego, że nieruchomości są dziś popularną inwestycją. Spójrzmy na inne przyczyny jego popularności:

Inwestorzy zarabiają pieniądze natychmiast.

W zależności od rodzaju inwestycji w nieruchomość i sposobu jej nabycia (tj. Z finansowaniem lub bez), inwestorzy w nieruchomości mogą natychmiast zacząć generować przepływy pieniężne. Na przykład, gdy kupujesz nieruchomość pod klucz, nieruchomość jest całkowicie odnowiona z wysokiej jakości najemcą. Pierwszy czek czynszu otrzymujesz pod koniec pierwszego miesiąca.

Długoterminowa aprecjacja i budowanie kapitału w czasie.

Długoterminowe inwestycje w nieruchomości nie tylko generują każdego miesiąca dodatnie przepływy pieniężne, ale także budują kapitał własny. Każda spłata kredytu hipotecznego jest dokonywana z wpływów z czynszu najemcy. Kiedy spłacasz kredyt hipoteczny pieniędzmi dostarczonymi przez najemcę, w zasadzie ktoś inny płaci za Twoją inwestycję.

Aprecjacja to druga korzyść z długoterminowej strategii inwestowania w nieruchomości. Na większości rynków nieruchomości z czasem zyskują na wartości. Według Zillow, wartość nieruchomości w USA wzrosła o 6,9% rok do roku od czasu, gdy to piszę. Tak więc dom za 150 000 $, który kupisz dzisiaj, może być wart 292 000 $ za 10 lat.

Jest niska bariera wejścia.

Rozpoczęcie pracy jako inwestor w nieruchomości nie jest tak trudne, jak się wydaje. Nie musisz mieć pod ręką setek tysięcy dolarów, aby dokonać pierwszej inwestycji. Dostępnych jest wiele opcji finansowania, a skorzystanie z nich jest sekretem sukcesu wielu inwestorów na rynku nieruchomości. Aby rozpocząć inwestowanie w nieruchomości, wystarczy odłożyć 20% na nieruchomość, a resztę sfinansować niskooprocentowanym kredytem hipotecznym. Jeśli nie możesz dostać kredytu hipotecznego, istnieją inne opcje, takie jak pożyczki bez regresu, twarde pieniądze, a nawet pożyczki osobiste. Zrozumienie opcji finansowania ma kluczowe znaczenie dla maksymalnego wykorzystania inwestycji w nieruchomości.

Inwestorzy mogą wykorzystać swój kapitał.

Jeśli inwestor chce kupić akcje lub fundusze inwestycyjne o wartości 100 000 USD, zazwyczaj potrzebuje do tego 100 000 USD w gotówce. Jednak w przypadku nieruchomości inwestor może kupić nieruchomość o wartości 100 000 USD za jedyne 20 000 USD w gotówce i pożyczkę za pozostałe 80 000 USD.

Chociaż nie wszystkie nieruchomości spełniają wymogi dla konwencjonalnego kredytu hipotecznego (pomyśl o inwestorach typu „fix-and-flip), wielu inwestorów w nieruchomości może zabezpieczyć wiele kredytów hipotecznych i zwiększyć swoje portfele z zaledwie 20% spadkiem na każdą nieruchomość. Inwestorzy w nieruchomości używają konwencjonalnego finansowania, aby lewarować swoje środki pieniężne w kasie, aby mogli zakupić więcej nieruchomości i zmaksymalizować swoje możliwości inwestycyjne, co omówimy poniżej.

Posiadając przystępny cenowo punkt wejścia do inwestowania, nieruchomości oferują duży potencjał wzrostu i dywersyfikacji portfela. Wykorzystywanie aktywów, takich jak profesjonalne firmy zarządzające nieruchomościami, pozwala inwestorom kupować nieruchomości niemal wszędzie. Jako inwestor w nieruchomości nie jesteś ograniczony tylko do swojego rodzinnego miasta; tutaj przedstawiamy niektóre z najgorętszych rynków w Stanach Zjednoczonych, na których można dokonać zakupu.

Inwestorzy korzystają z ulg podatkowych.

Inwestorzy w nieruchomości korzystają z ulg podatkowych, do których inni inwestorzy po prostu nie mają dostępu. Oto tylko kilka z potrąceń, o które może ubiegać się inwestor w nieruchomości:

Odsetki od kredytu hipotecznego

Amortyzacja

Podatki od nieruchomości

Ubezpieczenie

Naprawy i konserwacja

Koszty podróży służbowych

Istnieją inne sposoby uniknięcia utraty pieniędzy na inwestycji w nieruchomości, na przykład lewarowanie giełdy 1031 w celu uniknięcia podatków od zysków kapitałowych. Odliczenia mogą oznaczać bardziej dodatnie przepływy pieniężne dla inwestora i mniej pieniędzy wysyłanych do IRS.

Zaangażowanie czasu jest elastyczne.

Inwestorzy typu „fix-and-flip i inwestorzy, którzy działają jako zarządcy nieruchomości, inwestują w pracę na pełny etat, podczas gdy inwestorzy „pod klucz po prostu wykorzystują inwestowanie w nieruchomości jako dodatkowy pasywny dochód. W zależności od stylu inwestowania wymagane są różne zobowiązania czasowe.

Arnold Schwarzenegger zarobił swój pierwszy milion na rynku nieruchomości, budując swoją karierę filmową. Postrzeganie, jakie wiele osób ma na temat inwestowania w nieruchomości, jest błędne – można z powodzeniem inwestować w nieruchomości na boku.

Inwestorzy mogą zarządzać swoim ryzykiem.

Słyszałeś zdanie: „Im większe ryzyko, tym większa nagroda! To odwieczne powiedzenie sprawdza się w świecie inwestowania w nieruchomości. Aktywa niższej klasy mogą przynosić wyższe zyski (przynajmniej na papierze), ale niosą również większe ryzyko straty. Aktywa wyższej klasy generalnie przynoszą niższe zyski, ale są uważane za bezpieczniejszą inwestycję. Podobnie jak na giełdzie, inwestorzy mogą dokonywać inwestycji w nieruchomości, które odpowiadają ich profilowi ​​ryzyka.

Zacznij inwestować w nieruchomości już dziś.

Inwestowanie w nieruchomości może zmieścić się w portfelu prawie każdego inwestora. Istnieje tak wiele opcji na rynku nieruchomości, wszystkie z różnymi zaletami i wadami, ryzykiem i zwrotem. Od bezpiecznej i niezawodnej inwestycji pod klucz po ryzykowną (ale potencjalną krowę gotową) naprawę i odwrócenie, każdy znajdzie coś dla siebie, aby osiągnąć swoje cele finansowe. Nic dziwnego, że tak wielu ludzi inwestuje w nieruchomości.

Partner zarządzający w American Real Estate Investments. Pomagamy inwestorom budować pasywne portfele najmu. …

Partner zarządzający w American Real Estate Investments. Pomagamy inwestorom budować pasywne portfele najmu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy