Najlepsze banki

Najlepsze banki
16.10.2020

Umieść swoje finanse we właściwym miejscu w jednym z najlepszych banków w Ameryce

Jeśli jesteś jak większość Amerykanów, twój bank jest sercem twoich osobistych finansów. Twoje konto bieżące to miejsce, w którym pieniądze wpływają i wychodzą, a konto oszczędnościowe pomaga przechowywać środki na wypadek sytuacji awaryjnej lub dużych oszczędności. Wybór banku nie zawsze jest łatwy, a to, co najlepsze dla Ciebie, może różnić się od tego, co najlepsze dla kogoś innego.

Poszukaj funkcji, które mają dla Ciebie największe znaczenie: Jeśli często podróżujesz, możesz chcieć banku, który zwróci Ci opłaty bankomatowe innych banków. Jeśli pracujesz dla napiwków, będziesz potrzebować banku, który przyjmuje wpłaty gotówkowe. A w dobie bankowości internetowej niektóre instytucje nie istnieją nawet jako oddziały stacjonarne, więc jest to nowy czynnik do rozważenia.

Dla wielu osób bankowość internetowa jest podstawowym sposobem zarządzania kontami, więc możesz chcieć poszukać banku, który oferuje płacenie rachunków, zdalne wpłaty czekami i podstawową samoobsługę z komputera lub aplikacji mobilnej. Usługi przelewów błyskawicznych to kolejna wygodna funkcja, której warto szukać – jeśli chcesz bezgotówkowo przesyłać pieniądze znajomym, szukaj banków oferujących produkty takie jak Zelle, które umożliwiają natychmiastowe przesyłanie środków na inne konta bez dodatkowych app (nawet lepiej, jeśli możesz wysyłać i odbierać bez żadnych opłat).

Mówiąc o tym, opłaty są bardzo ważną rzeczą, której należy szukać przed otwarciem nowego konta. Wiele banków pobiera miesięczne opłaty za utrzymanie, chyba że spełniasz określone minimalne wymagania dotyczące salda lub działalności. Szukaj kont bez miesięcznych opłat, więc nie musisz się martwić o tego typu opłaty.

Niezależnie od tego, czy zakładasz pierwsze konto czekowe nastolatka, czy po prostu szukasz sposobu na podniesienie oprocentowania swojego gniazda, zebraliśmy najlepsze banki w oparciu o Twoje potencjalne potrzeby i preferencje. Współpracowaliśmy z następującymi bankami, aby przedstawić oferty kont oszczędnościowych w poniższej tabeli. Poniżej znajdziesz listę najlepszych banków, które wybraliśmy przez naszych redaktorów. Wszystkie wymienione banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe są ubezpieczone przez Federalną Korporację Ubezpieczeń Depozytów lub Krajową Administrację Spółek Kredytowych.

Najlepsze banki roku 2020

  • Ally : Ogólnie najlepszy bank
  • Chase : najlepszy bank do obsługi klienta
  • Wells Fargo : najlepszy bank dla nastolatków
  • Proste : najlepszy bank dla studentów
  • Capital One : najlepszy bank dla milenialsów
  • USAA : najlepszy bank dla członków wojskowych
  • Charles Schwab Bank : najlepszy bank dla międzynarodowych podróżników
  • Capital One Spark Business : najlepszy bank dla małych firm

Ally: Ogólnie najlepszy bank

Nasz wybór najlepszego banku to Ally. Ally to bank działający wyłącznie online z wiodącymi w branży opcjami rachunków czekowych i oszczędnościowych. Dzięki połączeniu dobrej obsługi klienta, niskich opłat i wysokich stóp procentowych Ally jest zwycięzcą.

Internetowe konto czekowe Ally prawie nie pobiera opłat i jest wyposażone w przydatne funkcje. To nawet się opłaca. Jeśli chodzi o oszczędności, konto wysokodochodowe Ally oferuje jedne z najlepszych stóp procentowych w branży.

Klienci Ally mają dostęp do bankowości internetowej, mobilnych depozytów czekowych, zwrotu do 10 $ miesięcznie za inne opłaty bankomatowe, szybkie przelewy z Zelle i całodobową obsługę klienta z dostępem do człowieka.

Jedyny minus: podobnie jak wszystkie banki internetowe, nie możesz wpłacać gotówki. Jeśli regularnie otrzymujesz gotówkę lub pracujesz w pracy wymagającej napiwków, Ally prawdopodobnie nie jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Jednak dla wszystkich innych Ally oferuje atrakcyjne konta z doskonałą obsługą.

Chase: najlepszy bank do obsługi klienta

Chase Bank zajął drugie miejsce w zeszłorocznym ogólnokrajowym badaniu satysfakcji JD Power National Bank i jest jednym z dwóch banków, które otrzymały doskonałą ocenę w rankingu JDPower.com Power Circle. Ale dla banków, które działają w prawie każdej części kraju, Chase wyróżnia się jako najlepszy pod względem obsługi klienta.

W przeciwieństwie do większości banków z tej listy, które koncentrują się wyłącznie na Internecie, Chase oferuje jedną z największych sieci oddziałów w Stanach Zjednoczonych z ponad 5000 lokalizacji. Ze względu na swój rozmiar Chase oferuje konta dla prawie każdego. Obejmuje to rachunki czekowe, oszczędnościowe, hipoteczne, karty kredytowe i rachunki inwestycyjne.

Chase jest jedną z nielicznych instytucji finansowych, które naprawdę pozwalają Ci wykonywać wszystkie operacje bankowe pod jednym dachem, a to pomaga uprościć korzystanie z bankowości (plus dla wielu klientów bankowych).

Największą wadą Chase jest to, że, podobnie jak większość dużych banków tradycyjnych, pobiera dużo opłat i oferuje żałośnie niskie oprocentowanie kont oszczędnościowych. Ale jeśli zachowasz określone saldo minimalne lub spełnisz wymagania dotyczące aktywności, możesz uniknąć większości opłat.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź naszą pełną recenzję Chase Bank.

Wells Fargo: najlepszy bank dla nastolatków

Nastolatki są w stanie wyciągnąć ważne wnioski, które mogą wpłynąć na ich długoterminowy dobrostan finansowy – i zaczyna się od nauczenia się odpowiedzialnego korzystania z konta bankowego. Wymaga to dostępu do oddziału banku, dużej sieci bankomatów i dobrego miejsca na zatrzymanie pieniędzy z pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Wells Fargo z pewnością znalazł się ostatnio w środku wielu skandali, ale nadal wyróżnia się jako najlepszy bank dla nastolatków dzięki 6000 oddziałom i 13000 bankomatów.

Ich konto czekowe dla nastolatków wymaga depozytu otwierającego w wysokości 25 USD, ale nie ma opłaty miesięcznej. Jednak po otwarciu konta uważaj na debet i inne opłaty. Chociaż jest to świetne konto dla nowych uczniów, nadal jest to prawdziwe konto bankowe z prawdziwymi opłatami.

Proste: najlepszy bank dla studentów

Studenci mogą łatwo wpaść w pułapkę złych decyzji finansowych, bez względu na to, czy zaciągają duże zadłużenie na karcie kredytowej, czy też pożyczki studenckie bez pełnego zrozumienia konsekwencji.

Simple jest świetnym rozwiązaniem dla studentów, ponieważ ma wbudowane budżetowanie w aplikacjach bankowych online i mobilnych. Nie pobiera również żadnych opłat. (Naprawdę!) Jedyna opłata, jaką możesz zapłacić, to korzystanie z bankomatu poza 40 000 bankomatów w sieci Allpoint oraz niewielka opłata od Visa w przypadku korzystania z karty debetowej poza Stanami Zjednoczonymi.

Cyfrowi użytkownicy mogą korzystać z bankowości mobilnej, która jest łatwa w nawigacji i bardzo przyjazna dla użytkownika. A funkcje wyznaczania celów i bezpiecznego wydawania powinny uchronić nawet rozproszonych studentów przed kłopotami finansowymi.

Potrzebujesz więcej informacji? Przeczytaj naszą pełną recenzję Simple.

Capital One: najlepszy bank dla milenialsów

Capital One 360 ​​Checking i 360 Savings to najlepsze w swojej klasie konta. Niskie opłaty, dobre oprocentowanie i skupienie się na doświadczeniu high-tech sprawiają, że Capital One jest czołowym bankiem ogólnym i naszym numerem jeden wśród millenialsów. Ten bank był również naszym drugim wiceliderem w kategorii najlepszego banku w ujęciu ogólnym, więc może to być dobry wybór wykraczający poza tysiącletnią grupę demograficzną.

Jeśli masz debet w rachunku bieżącym, możesz zdecydować się na jego zasilenie z połączonego konta lub automatyczne odrzucenie bez żadnych opłat. Ten bank oferuje również bezpłatne korzystanie z bankomatów w bankomatach Allpoint i Capital One. Podobnie jak konto czekowe 360, 360 Savings oferuje jedne z najlepszych stóp procentowych w branży bez minimalnego salda lub wymagań dotyczących działalności. Jeśli nienawidzisz opłat i chcesz mieć konto bankowe, które po prostu działa, Capital One to dobry wybór.

USAA: najlepszy bank dla członków wojskowych

To, co zaczęło się jako United Services Automobile Association, jest obecnie najlepszym bankiem w kraju dla rodzin wojskowych i weteranów. Ponieważ członkowie wojska często się przemieszczają i mają wyjątkowe potrzeby i wyzwania, udanie się do banku wojskowego może być mądrym wyborem, szczególnie dla każdego, kto pełni czynną służbę.

USAA oferuje również bardzo dobre ubezpieczenie, więc jeśli zostaniesz członkiem bankowości, nie przeocz opcji ubezpieczenia domu, samochodu i innych, których możesz potrzebować. Możesz być w stanie uzyskać lepszą polisę za lepszą cenę niż gdzie indziej.

W przypadku bankowości USAA oferuje szereg kont czekowych i oszczędnościowych, które spełnią Twoje potrzeby. Podstawowe bezpłatne sprawdzanie nie wymaga opłat miesięcznych ani minimalnego salda. Konta obejmują również niektóre z najnowszych funkcji bankowości internetowej, w tym depozyty mobilne, obsługę portfela mobilnego i szybkie przelewy z Zelle.

Charles Schwab Bank: najlepszy bank dla międzynarodowych podróżników

Charles Schwab jest najbardziej znany ze swojej działalności maklerskiej, ale ta firma finansowa robi znacznie więcej niż akcje i obligacje. Charles Schwab oferuje w pełni funkcjonalny bank internetowy wraz z opcjami kont czekowych i oszczędnościowych.

Schwab Bank jest wygodny dla każdego, kto ma już relację z Schwabem, ale konto czekowe oferuje dużą atrakcję dla każdego, kto kocha podróżować. Charles Schwab nie pobiera opłat za korzystanie z bankomatów i zwraca wszelkie inne opłaty bankomatowe z dowolnego miejsca na świecie. Możesz używać swojej karty w Nowym Jorku lub New Delhi bez żadnych opłat.

Konta Schwab Bank nie pobierają opłat miesięcznych ani niskich opłat za niektóre nieregularne działania, takie jak wysłanie przelewu. W przeciwieństwie do większości banków internetowych, możesz również odwiedzić dowolny oddział Schwab, aby zdeponować czek (chociaż w przypadku wpłaty mobilnej prawdopodobnie nie będziesz musiał odwiedzać oddziału).

Schwab jest również najlepiej ocenianym domem maklerskim o niskich opłatach, a do otwarcia rachunku inwestorskiego wymagane jest powiązane konto maklerskie. Dzięki niesamowitej obsłudze klienta i szerokiemu wyborowi opcji kont, możesz chcieć skonsolidować całą swoją bankowość i inwestowanie pod parasolem Schwab.

Capital One Spark Business: najlepszy bank dla małych firm

Biznesowe konta bankowe wiążą się z dużo wyższymi opłatami niż konta osobiste, ale Capital One Spark Business to zmienia. Spark Business oferuje konta czekowe i oszczędnościowe dla firm, prawie bez opłat za bankowość internetową.

W procesie rejestracji wystąpiły znane błędy, dlatego nowe konta czekowe są tymczasowo zawieszane. W tej chwili to tylko nowe oszczędności. Powinni jednak w każdej chwili ponownie otwierać nowe rachunki bieżące, więc miej oko na te zmiany.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy