Karty kredytowe oferujące pokrycie wynajmu samochodów

17.02.2021
Category: Należy Pamiętać

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby zapoznać się z naszymi zasadami reklamowymi, odwiedź tę stronę.

Uwaga redaktora: ten post został zaktualizowany o najnowsze informacje o karcie kredytowej. Pierwotnie został opublikowany 22 czerwca 2019 roku.

Kiedy analizujemy najlepsze podróżne karty kredytowe w The Points Guy , zwykle skupiamy się na najbardziej widocznych korzyściach, jakie oferują, w tym na najlepszych bonusach za rejestrację kart kredytowych lub na stopach zarobków w różnych kategoriach sprzedawców. Jednak mniej namacalne korzyści wynikające z tych kart mogą zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, gdy coś pójdzie nie tak, w tym opóźnienie lub odwołanie podróży, opóźnienie bagażu w podróży lub wypadek lub konieczność ewakuacji w nagłych wypadkach podczas podróży.

Jedną z często pomijanych zalet wielu kart jest ubezpieczenie wynajmu samochodu na wypadek wypadku lub kradzieży lub innego uszkodzenia wynajętego pojazdu. Dziś chcę zwrócić uwagę na popularne karty kredytowe, które oferują podstawowy zakres wynajmu samochodów, aby zapewnić Ci spokój podczas następnej podróży.

Nowy w The Points Guy? Chcesz dowiedzieć się więcej o punktach i milach na karcie kredytowej? Zapisz się donaszego codziennego newslettera.

W tym poście

Karty kredytowe z ubezpieczeniem wynajmu samochodu

 • Preferowana karta Chase Sapphire
 • Chase Sapphire Reserve Preferowana karta kredytowa Ink Business Ink Business Cash Credit Card Ink Business Unlimited Credit Card Karta United Explorer United℠ Business Card Capital One® Spark® Cash for Business Capital One® Spark® Mile for Business Informacje dotyczące Capital One Spark Cash i Capital One Spark Miles zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  Zanim przejdziemy do szczegółów, zagłębmy się w niektóre z najlepszych kart kredytowych z nagrodami i najlepszych podróżnych kart kredytowych, które oferują pokrycie wynajmu samochodów. Pamiętaj, że nie jest to wyczerpująca lista, więc możesz znaleźć inne karty, które również oferują ochronę. Wykluczyłem karty, takie jak The Ritz-Carlton Rewards Credit Card i Ink Plus Business Card, które oferują podstawowy zakres wynajmu samochodów, ale obecnie nie akceptują nowych posiadaczy kart.

  W tym poście

  Chase karty kredytowe z ubezpieczeniem wynajmu samochodu

  Skoro wszystkie te szczegóły są na uboczu, jakie popularne karty kredytowe z nagrodami podróżnymi oferują obecnie podstawowe ubezpieczenie na wynajem samochodu? Oto lista w czasie pisania, z ważnymi wyjątkami lub szczegółami, jeśli dotyczy:

  Chase Sapphire Preferred i Chase Sapphire ReserveKarty kredytowe Select Chase oferują podstawową gwarancję wynajmu samochodu, gdy używasz swojej karty lub w niektórych przypadkach punktów Ultimate Rewards, aby zapłacić za cały wynajem. Obie karty Sapphire firmy Chase zapewniają podstawową gwarancję wynajmu samochodu. Wypożyczenie na okres do 31 kolejnych dni opłacone dowolną kartą jest objęte ubezpieczeniem od strat, w tym uszkodzeń fizycznych i / lub kradzieży wynajętego pojazdu, ważnych opłat za utratę użytkowania oszacowanych przez wypożyczalnię oraz rozsądnych i zwyczajowych opłat holowniczych związanych z ubezpieczonym utrata.

  Sapphire Reserve zapewnia podstawowe pokrycie wynajmu samochodów w większości krajów. Opłaty za wynajem na okres do 31 kolejnych dni opłacone kartą są objęte ubezpieczeniem za straty, w tym uszkodzenia fizyczne i / lub kradzież wynajętego pojazdu, obowiązujące opłaty za utratę użytkowania oszacowane przez wypożyczalnię oraz uzasadnione i zwyczajowe opłaty holownicze związane z ubezpieczonym utrata. W przypadku szkód spowodowanych kradzieżą lub kolizją karta zapewnia ochronę do 75 000 USD. Koniecznie przeczytaj przewodnik po korzyściach, aby uzyskać szczegółowe informacje.

  Kiedy Chase Sapphire Reserve został po raz pierwszy wprowadzony, szybko stał się jedną z najgorętszych kart kredytowych premium Travel Rewards na rynku, pomimo rocznej opłaty w wysokości 550 USD. Obecnie oferuje premię za rejestrację w wysokości 50000 punktów po wydaniu 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

  Zdobędziesz 3x punkty za zakupy w podróżach i restauracjach oraz otrzymasz dostęp do wspaniałych korzyści, w tym rocznego kredytu na podróże w wysokości 300 USD, członkostwa Priority Pass Select, żadnych opłat za transakcje zagraniczne oraz kredytu za zgłoszenie do Global Entry lub TSA PreCheck (do 100 USD) . Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać więcej informacji.

  Karta Chase Sapphire Preferred Card zapewnia wyższą premię za rejestrację (80 000 punktów, jeśli wydasz 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta) z dużo mniejszą roczną opłatą w wysokości 95 USD. Jednak Twoje wskaźniki zarobków spadną do 2x punktów za podróże i posiłki, ale unikniesz również opłat za transakcje zagraniczne.

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące wyboru między nimi, zapoznaj się z moją analizą dotyczącą progu rentowności na karcie rezerwowej Chase Sapphire.

  Atramentowe biznesowe karty kredytowe

  Karty Ink Business – Preferowana karta kredytowa Ink Business, Karta kredytowa Ink Business Cash, Karta kredytowa Ink Business Unlimited – oferują podstawową ochronę dla normalnych typów pojazdów. Ochrona obejmuje zwrot kosztów do rzeczywistej wartości gotówkowej pojazdu za opłaty związane z fizycznym uszkodzeniem i / lub kradzieżą wynajętego pojazdu, ważne opłaty za utratę użytkowania oszacowane przez wypożyczalnię oraz uzasadnione i zwyczajowe opłaty holownicze związane z ubezpieczonym utrata.

  Pamiętaj jednak, że będziesz objęty podstawowym ubezpieczeniem tylko w przypadku wynajmu głównie do celów biznesowych. Jeśli wynajmujesz mieszkanie z powodów osobistych w kraju zamieszkania, otrzymasz tylko dodatkowe ubezpieczenie.

  (Zdjęcie: Isabelle Raphael / The Points Guy)

  Karta kredytowa Ink Business Preferred oferuje obecnie premię za rejestrację w wysokości 100 000 punktów po wydaniu 15 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Dzięki tej karcie zdobędziesz 3x punkty za każdego dolara wydanego na podróże, wysyłkę, Internet / kablówkę / telefon oraz zakupy reklamowe dokonane w serwisach społecznościowych i wyszukiwarkach (do 150000 $ łącznych zakupów w każdym roku rocznicy konta) oraz 1x punkt za dolara na wszystko inne. Ta karta ma roczną opłatę w wysokości 95 USD i nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać wszystkie szczegóły.

  Karta gotówkowa Ink Business oferuje obecnie zwrot gotówki w wysokości 500 USD po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Otrzymasz 5% zwrotu gotówki w sklepach z artykułami biurowymi oraz za usługi internetowe, kablowe i telefoniczne (do 25 000 USD w łącznych zakupach w każdym roku rocznicowym konta). Ponadto otrzymasz 2% zwrotu gotówki na stacjach benzynowych i restauracjach (ponownie ograniczenie do 25 000 USD w roku rocznicowym każdego konta) oraz 1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy.

  Jeśli masz inne kwalifikujące się karty Chase, możesz zamienić te nagrody na punkty Ultimate Rewards. Ink Cash nie ma opłaty rocznej, chociaż pobiera 3% opłaty za transakcje zagraniczne. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać więcej informacji.

  (Zdjęcie: John Gribben dla The Points Guy)

  Karta Ink Business Unlimited oferuje obecnie 500 $ zwrotu gotówki po wydaniu 3000 $ w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Zarabianie na tej karcie jest proste: otrzymasz 1,5% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy. Podobnie jak w przypadku Ink Business Cash, możesz zamienić te zarobki na punkty Ultimate Rewards, jeśli posiadasz kartę, która zapewnia Ultimate Rewards. Za transakcje zagraniczne pobierana jest opłata w wysokości 3%, ale nie ma opłaty rocznej. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby dowiedzieć się więcej.

  Wybierz karty kredytowe pod marką United Airlines

  Trzy z oferowanych przez Chase kart kredytowych United – United Explorer Card i United Business Card – zapewniają podstawową ochronę na warunkach podobnych do przedstawionych powyżej. Jesteś objęty ubezpieczeniem do rzeczywistej wartości gotówkowej pojazdu, w jakim został on pierwotnie wyprodukowany, pod warunkiem, że obciążasz swoją kartę United wypożyczeniem i odrzucasz ubezpieczenie oferowane przez firmę przy odbiorze samochodu.

  Obecna premia za rejestrację na United Explorer Card wynosi 40000 mil premiowych po wydaniu 2000 $ na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy, gdy Twoje konto jest otwarte. Zdobędziesz 2x mile w restauracjach, hotelach i za zakupy dokonane bezpośrednio w United. Za wszystkie inne zakupy przyznawane są 1x mile.

  Otrzymasz również pierwszeństwo wejścia na pokład i bezpłatną pierwszą sztukę bagażu rejestrowanego na lotach obsługiwanych przez United, a także dwa jednorazowe karnety United Club każdego roku oraz zaliczkę na poczet opłaty za zgłoszenie Global Entry lub TSA PreCheck (do 100 USD) za każdy cztery lata. Karta nie pobiera żadnych opłat za transakcje zagraniczne, ale ma roczną opłatę w wysokości 95 USD, która została zniesiona w pierwszym roku. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać więcej informacji.

  Klub United w LAX. (Zdjęcie: Zach Honig / The Points Guy)

  Wszystkie trzy karty pod wspólną marką United zapewniają również większą dostępność nagród, co może naprawdę uratować sytuację, gdy próbujesz zablokować bilet-nagrodę w klasie ekonomicznej.

  Karty kredytowe Capital One z ubezpieczeniem wynajmu samochodu

  Capital One ma kilka wizytówek, które oferują podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu, gdy płacisz za nie kartą. Wszystko, co musisz zrobić, to wynająć kwalifikujący się pojazd za pomocą karty kredytowej i możesz zostać objęty ubezpieczeniem za szkody spowodowane kolizją lub kradzieżą.

  Capital One® Spark® Mile for Business i Capital One® Spark® Cash for Business i oferują podstawowe ubezpieczenie wynajmu, gdy wynajmujesz samochód do celów biznesowych.

  Capital One® Spark® Cash for Business wiąże się z roczną opłatą początkową w wysokości 0 USD za pierwszy rok, a następnie 95 USD. Posiadacze kart otrzymują 500 $ premii gotówkowej po wydaniu 4500 $ w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Zdobądź nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 2% za wszystkie zakupy i wykorzystaj je w dowolnym momencie bez minimalnych kwot. Możesz dodać karty pracownicze za darmo i uzyskać te same korzyści z wynajmu samochodu. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać więcej informacji.

  Nowi posiadacze kart Capital One® Spark® Miles for Business otrzymują premię za rejestrację w wysokości 50 000 mil, co odpowiada 500 USD na podróż, po wydaniu 4500 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Zdobądź nieograniczone 2x mile za każdy zakup. Dodatkowo zdobądź 5 mil za hotele i samochody na wynajem zarezerwowane kartą za pośrednictwem Capital One Travel. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać więcej informacji.

  Karty kredytowe American express z podstawowym ubezpieczeniem wynajmu samochodu

  Żadne karty kredytowe American Express nie oferują podstawowego pokrycia wynajmu samochodu, chociaż większość z nich oferuje dodatkowe pokrycie. Ale wszystkie karty kredytowe American Express oferują opcjonalną polisę Premium Car Rental Protection, którą można dodać do wypożyczeń dokonywanych przy użyciu karty za niewielką opłatą. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej opcji ochrony, zobacz Kiedy używać Premium Car Rental Protection firmy American Express.

  Możesz dodać Premium Car Rental Protection do dowolnej karty American Express. TPG ma przewodnik po najlepszych kartach American Express, ale oto niektóre z najlepszych kart pod względem zwrotu, jaki możesz otrzymać przy wynajmie samochodu. Uwaga: szacunkowa stopa zwrotu dla tych kart jest oparta na najnowszych wycenach TPG.

  Pokrycie podstawowe i dodatkowe

  Zanim przejdę do kart, które oferują podstawowe ubezpieczenie, ważne jest, aby pamiętać, że wiele kart kredytowych z nagrodami podróżnymi oferuje pewien rodzaj ubezpieczenia od kolizji (CDW), gdy wynajmujesz samochód i odmawiasz lub rezygnujesz z ubezpieczenia od wypadków / uszkodzeń wypożyczalni samochodów . Jednak zakres oferowanego zakresu będzie różny, dlatego ważne jest, aby zrozumieć różnice w zasięgu.

  Różnica między podstawowym a dodatkowym zasięgiem jest ważna. (Zdjęcie: @brittneyborowski via Twenty20)

  Karty kredytowe zazwyczaj oferują podstawowe i dodatkowe pokrycie. Ta ostatnia z tych dwóch jest bardziej powszechna, ale ma kilka istotnych wad. Najbardziej znaczącą wadą jest to, że dodatkowe ubezpieczenie zaczyna działać po Twoim osobistym ubezpieczeniu samochodu. W rezultacie nadal musisz złożyć wniosek o odszkodowanie we własnej firmie ubezpieczeniowej, jeśli masz wypadek w wypożyczonym samochodzie, za który zapłaciłeś kartą oferującą dodatkowe ubezpieczenie. Z drugiej strony, podstawowe ubezpieczenie będzie obowiązywać przed Twoim osobistym ubezpieczeniem samochodu.

  Oba rodzaje ubezpieczenia generalnie mają opublikowane maksimum, więc upewnij się, że opublikowane maksimum odpowiada lub przekracza całkowitą wartość wynajmowanego samochodu. Ogólnie rzecz biorąc, możesz otrzymać zwrot kosztów naprawy wynajętego samochodu lub rzeczywistą wartość gotówkową wynajętego samochodu, w zależności od tego, która z tych wartości jest niższa, chociaż w przypadku dodatkowego ubezpieczenia zwykle zwracana jest tylko kwota, która nie jest objęta żadnymi innymi polisami ubezpieczeniowymi .

  Warto również zauważyć, że większość drugorzędnych polis dotyczących kart kredytowych automatycznie staje się podstawowym ubezpieczeniem w dwóch typowych scenariuszach. Po pierwsze, jeśli wynajmujesz samochód poza Stanami Zjednoczonymi, a Twoje osobiste ubezpieczenie samochodu nie obejmuje Cię w tym kraju, CDW z tej karty staje się podstawowym. Po drugie, jeśli nie posiadasz samochodu (a tym samym nie masz ubezpieczenia samochodu), większość dodatkowego ubezpieczenia oferowanego przez karty kredytowe staje się również podstawowym.

  Dodatkowe Szczegóły

  Oczywiście nic związanego z ubezpieczeniem nie jest proste, więc jest kilka innych ważnych szczegółów, o których należy pamiętać, jeśli chodzi o korzystanie z tych świadczeń lub poleganie na nich:

  • Nie obejmują ubezpieczenia OC . Chociaż postanowienia CDW dotyczące kart kredytowych mogą obejmować uszkodzenie wynajmowanego samochodu, nie mają one zastosowania do szkód spowodowanych przez Ciebie w innych samochodach i mieniu osobistym, ani nie obejmują obrażeń Ciebie, Twoich pasażerów lub pieszych uczestniczących w wypadku. Może tu jednak zadziałać Twoja własna polisa ubezpieczenia samochodu, chyba że nie masz osobistego ubezpieczenia samochodu.
  • Nie obejmują wszystkich typów samochodów . Jeśli trzymasz się normalnych kategorii wypożyczalni samochodów, takich jak kompaktowe, średnie i pełnowymiarowe, obowiązują te zasady. Jednak większość polis wyklucza specjalne klasy samochodów, takie jak duże samochody osobowe, pick-upy, zabytkowe pojazdy i motocykle. Mają ograniczenie liczby dni . Wielu czytelników prawdopodobnie trzyma się krótkich okresów wynajmu samochodu na wycieczki, ale jeśli potrzebujesz wynajmu samochodu na wiele miesięcy, ochrona karty kredytowej zwykle nie ma zastosowania. Nie zawsze są dostępne w każdym kraju . Chociaż dokładna lista wykluczonych krajów różni się w zależności od karty i wydawcy, najczęstsze wyjątki, jakie widziałem, to Australia, Izrael, Włochy, Irlandia, Jamajka i Nowa Zelandia.

   Możesz zostać wykluczony z ubezpieczenia ze względu na miejsce wynajmu (Kuba) lub rodzaj wynajmu (zabytkowy). (Zdjęcie: Xavi Talleda Photo Collection / Getty Images)

   Ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z polisą karty, aby zrozumieć, gdzie ochrona nie będzie miała zastosowania; szybkie połączenie z numerem obsługi klienta na odwrocie karty powinno pozwolić Ci uzyskać więcej informacji – i pozwoli Ci potwierdzić, że Twój typ wynajmowanego pojazdu i kraj, w którym będziesz wynajmować, są objęte ubezpieczeniem. Musisz również zdawać sobie sprawę z tego, że możesz nadal być na haku za znaczny wydatek, jeśli ulegniesz wypadkowi, który uszkodzi inny samochód, wpłynie na własność osobistą lub zrani innego kierowcę lub pasażera.

   Podsumowanie

   Wielu z nas ma tendencję do skupiania się na liczbie punktów, które możesz zdobyć, a następnie wymienić, rozważając karty kredytowe z najlepszymi nagrodami podróżniczymi, zwłaszcza jeśli są one wyposażone w lukratywne premie za rejestrację. Jednak inne korzyści mogą się przydać podczas podróży, a podstawowa usługa wynajmu samochodu może uratować życie, gdy ulegniesz wypadkowi.

   Biorąc to pod uwagę, ważne jest, aby zapoznać się ze szczegółami polityki karty, aby dokładnie zrozumieć, co jest (a czego nie) obejmuje. Nie zakładaj, że jesteś objęty ubezpieczeniem od każdego możliwego nieszczęśliwego wypadku, płacąc za wynajem samochodu kartą, która oferuje podstawowe ubezpieczenie, ponieważ może obowiązywać wiele wyjątków i wyłączeń. I pamiętaj, że karty kredytowe nigdy nie zapewniają ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Niemniej jednak każda z powyższych kart może być świetną opcją, jeśli szukasz dodatkowego spokoju przy następnym wypożyczeniu samochodu.

   Dodatkowe sprawozdanie Benét J. Wilson

   Polecane zdjęcie: Francis Dean / Corbis via Getty Images

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy