Jak uzyskać pożyczki na telefon komórkowy w Ghanie; GHS 1000 w 1 minutę

17.02.2021
Category: Dzięki Czemu

Uzyskanie dostępu do szybkiej pożyczki w Ghanie jest obecnie proste, łatwe i mniej czasochłonne. Wraz z wprowadzeniem usług mobilnych pieniędzy oraz postępem w zakresie kontroli bezpieczeństwa i kontroli cyberprzestępczości, wiele firm nie wymaga obecnie zabezpieczenia przed udzieleniem pożyczki swoim klientom.

Dziś każdy może mieć dostęp do szybkiej pożyczki bezpośrednio ze swojego konta. Zaletą jest to, że MTN, który jest jednym z wiodących graczy w usługach mobilnych pieniędzy w Ghanie, nawiązał realne partnerstwa, dzięki czemu masy mogą uzyskać dostęp do pożyczek.

Możesz teraz łatwo otrzymać pożyczkę od operatora sieci komórkowej, w zależności od ryzyka kredytowego. Oprócz pożyczki MTN Qwik, która jest jedną z popularnych pożyczek mobilnych, istnieją inne sposoby uzyskania pożyczki bezpośrednio z konta mobilnego i ten artykuł omówi to.

Pokażemy Ci, jak uzyskać dostęp do szybkich pożyczek, a także powiemy o innych rodzajach pożyczek, o które możesz się ubiegać. Więc nie tracąc więcej czasu, przybijmy bota do ziemi.

Pożyczka MTN Qwik

Wielu z was może już słyszało o pożyczce MTN Qwik Loan, ponieważ jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów pożyczek mobilnych w Ghanie. Pożyczka MTN Qwik to inicjatywa dostawców afb Ghana i MTN Mobile Money, mająca na celu szybkie zaoferowanie abonentom usługi mobilnego pieniądza MTN.

Jest to krótkoterminowa, niezabezpieczona pożyczka gotówkowa wpłacona do portfela MTN Mobile Money abonenta. Jeśli jesteś abonentem MTN MoMo, możesz uzyskać dostęp do pożyczki w dowolnym czasie i miejscu. Na początkowym etapie możesz mieć limit pożyczki.

W związku z tym dostawcy mogą udzielić tylko podstawy pożyczki na podstawie transakcji MoMo, a także zobowiązania do usługi. Jeśli spłacisz pożyczkę w terminie, Twój limit pożyczki zostanie zniesiony i będziesz mógł zażądać od tej instytucji pożyczki do wysokości 1000 GHS.

Oczywiście pożyczka jest oprocentowana. Oznacza to, że spłacając pożyczkę, płacisz dodatkową opłatą. Jeśli więc jesteś gotowy, aby otrzymać pożyczkę od MTN, możesz wykonać poniższe kroki.

Jak zwykle, musisz być subskrybentem mobilnego pieniądza MTN, zanim będziesz dalej żądać pożyczki, ponieważ można ją udzielić tylko za pośrednictwem usługi.

 • Wybierz * 170 #
 • Wybierz opcję 5, czyli zdjęcie usługi finansowej

  Wybierz opcję 3 pożyczkiWybierz opcję 1, aby zarejestrować się w celu uzyskania pożyczki

  Wprowadź swój kod PIN do telefonu, aby potwierdzićPoczekaj na potwierdzeniePo zatwierdzeniu wniosku otrzymasz SMS-a.To wszystko, pomyślnie otrzymałeś pożyczkę, teraz możesz wypłacić pieniądze od sprzedawcy MTN Mobile lub możesz wypłacić pieniądze mobilne w bankomacie. Ale upewnij się, że zwrócisz się na czas i masz szansę uzyskać więcej z MTN.

  Pożyczka Fido

  Innym sposobem na uzyskanie mobilnej pożyczki pieniężnej w Ghanie jest pożyczka w instytucji pożyczkowej FIDO. FIDO Money Lending Limited (FIDO) to instytucja finansowa z siedzibą w Akrze, licencjonowana przez Bank of Ghana.

  Instytucja zapewnia swoim klientom szybkie i łatwe pożyczki krótkoterminowe, zwane Pożyczkami FIDO. Aby mieć dostęp do pożyczki, będziesz musiał przejść jednorazową weryfikację ID i konta Mobile Money.

  Podobnie jak pożyczka MTN MoMo Qwik, FIDO nie wymaga również zabezpieczenia ani poręczycieli przed udzieleniem pożyczki.

  Jak działa Fido Loan?
 • Pobierz aplikację Fido ze sklepu Google Play za darmo
 • Złóż wniosek, wypełniając wniosek kredytowy w aplikacjiOdbierz pieniądze natychmiastSpłać w terminie i uzyskaj wyższą kwotę na kolejną pożyczkęUwaga: przy pierwszym wniosku o pożyczkę możesz otrzymać do 200 GHS. Kiedy zapłacisz na czas, odblokujesz początkowy limit i teraz możesz ubiegać się o przyznanie do 600 GHS.

  Smartcash

  Jak wspomniano wcześniej, pożyczka MTN Qwik została zawarta we współpracy z instytucją finansową afb oferującą pożyczkę swoim abonentom. Pożyczka smartcash to także inny rodzaj pożyczki udzielanej przez afb. Ta instytucja finansowa została założona w 2010 roku i od tego czasu rozrosła się, aby pokryć dużą część sektora finansowego Ghany. Oferują różne rodzaje pożyczek, w tym pożyczkę Qwik, pożyczkę Smartcash i pożyczkę na wynagrodzenie.

  Inteligentna gotówka to krótkoterminowa pożyczka na okres do 30 dni, z łatwymi do zrozumienia warunkami. Wnioskodawcy mogą otrzymać gotówkę w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku, a pożyczka ta również nie wymaga zabezpieczenia, zabezpieczenia ani konta bankowego. Gotówka jest wpłacana bezpośrednio na Twoje konto mobilne lub możesz odwiedzić dowolny oddział w całym kraju, aby otrzymać pożyczkę. Odwiedź ich stronę główną, aby uzyskać więcej informacji, a także zapoznać się z portalem aplikacji.

  MTN XpressLoan

  Xpress Loan to usługa pożyczkowa lub kredytowa na platformie MTN Mobile Money, która umożliwia zwykłym abonentom MoMo dostęp do pożyczki / kredytu za pośrednictwem telefonu komórkowego w ciągu kilku minut.

  Obecni Klienci MTN mogą skorzystać z usługi pożyczki, aby uzyskać dostęp do pożyczek. Nie ma potrzeby oszczędzania ani papierkowej roboty, a pieniądze są przesyłane bezpośrednio na konto MoMo subskrybenta / wnioskodawcy.

  Jak pożyczyć pieniądze od MTN XpressLoanAby pożyczyć pieniądze od XpressLoan, wykonaj następujące czynności na swoim telefonie:

  1. Wybierz * 170 #
  2. Wpisz opcję 5 (usługi finansowe)Wprowadź opcję 3 (pożyczki)Wprowadź opcję 2 (XpressLoan)Wybierz opcję 1 (Uzyskaj pożyczkę)Wprowadź swój PIN Mobile Money i kliknij PrześlijPodaj opcję pierwszą (Wyświetl oferty)Wprowadź opcję dla preferowanej kwoty (zwykle dostępne są opcje między GHS 50 a GHS 1000)Wybierz opcję 1, aby potwierdzić plan spłatyW porządku, wyżej wymienione to niektóre z aplikacji na mobilne pieniądze lub szybkie pożyczki w Ghanie, o które możesz ubiegać się dzisiaj.

   Jeśli potrzebujesz pożyczki, powinieneś spróbować każdego z nich. Daj nam znać w komentarzu, jeśli masz jakichś dostawców pożyczek na telefon komórkowy w Ghanie, którzy Twoim zdaniem również powinni być wymienieni, ale nie wymieniliśmy ich tutaj.

   Jesteś powodem, dla którego piszemy. Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej na Mfidie.com.

   Akceptujemy posty gości. Jeśli chcesz do nas napisać, skontaktuj się z nami w sprawie PR lub w celu przesłania artykułu kliknij tutaj.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy