Jak rozliczać się z firmami obsługującymi karty kredytowe

17.02.2021
Category: Twój Kredyt

Kiedy nie widzisz żadnego możliwego sposobu spłaty salda karty kredytowej, oferty spłaty zadłużenia na karcie kredytowej mogą wydawać się bardzo atrakcyjne. W końcu kto nie chciałby regulować zadłużenia karty kredytowej za grosze za każdego zadłużonego dolara? Ponieważ jednak rozliczenie kartą kredytową może mieć wiele wad, ważne jest, aby wiedzieć, jak rozliczać się z firmami obsługującymi karty kredytowe, jednocześnie chroniąc swoje interesy finansowe.

Oto krótkie wprowadzenie na temat rozliczania się z firmami obsługującymi karty kredytowe, które mogą pomóc każdemu, kto jest zainteresowany procesem rozliczenia karty kredytowej.

Jak rozliczać się z firmami obsługującymi karty kredytowe.

Konsumenci zainteresowani umorzeniem zadłużenia z tytułu kart kredytowych często zatrudniają firmy rozliczające karty kredytowe, aby pokazać im, jak rozliczyć się z firmami obsługującymi karty kredytowe. Agencje te zwykle poinstruują Cię, abyś zaprzestał dokonywania płatności za pomocą kart kredytowych na kilka miesięcy, powodując poważne opóźnienia na koncie. W miarę gromadzenia się zaległych płatności firmy obsługujące karty kredytowe mogą zacząć się denerwować, że nie będą w stanie uzyskać od Ciebie więcej pieniędzy. W tym momencie agencja rozliczeniowa zaproponuje zryczałtowane rozliczenie karty kredytowej, w którym całkowita płatność jest mniejsza niż kwota, którą jesteś winien.

Chociaż brzmi to świetnie, istnieje kilka możliwych wad. Firmy obsługujące karty kredytowe mogą nie zaakceptować Twojej oferty i zamiast tego mogą Cię pozwać, w takim przypadku będziesz jeszcze bardziej zadłużony. Jeśli Twoja oferta ugody zostanie zaakceptowana, być może będziesz musiał zapłacić podatki, które mogą pochłonąć do 25% Twoich oszczędności, podczas gdy opłaty na rzecz agencji rozliczeniowej mogą zająć kolejne 25%. Niezależnie od tego, czy proces rozliczenia się powiedzie, czy nie, Twoja zdolność kredytowa zostanie poważnie uszkodzona, co utrudni ubieganie się o kredyt w nadchodzących latach.

Jak rozliczać się z wystawcami kart kredytowych z pomocą ACCC.

American Consumer Credit Counselling (ACCC) to organizacja non-profit, która zapewnia bezpłatne doradztwo kredytowe i tanie usługi związane z zadłużeniem konsumentom pragnącym znaleźć najlepszą drogę wyjścia z zadłużenia. Podczas naszych bezpłatnych sesji doradztwa kredytowego możesz omówić z certyfikowanym specjalistą finansowym, jak najskuteczniej rozliczać się z firmami obsługującymi karty kredytowe, pokazując różne alternatywy spłaty zadłużenia. Po uzyskaniu jasnego obrazu Twojej sytuacji finansowej i celów finansowych, pomożemy Ci określić, które podejście do redukcji zadłużenia jest dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Zarządzanie długiem: jak rozliczać się z firmami obsługującymi karty kredytowe bez uszkadzania kredytu.

Jeśli chcesz uniknąć zniszczenia kredytu, doradcy ACCC mogą Ci pokazać, jak rozliczyć się z firmami obsługującymi karty kredytowe w ramach programu zarządzania długiem. Dzięki zarządzaniu długiem nie przestaniesz dokonywać płatności na rzecz firm obsługujących karty kredytowe, więc Twój kredyt nie odniesie wielkiego sukcesu. Zamiast tego będziesz dokonywać jednej płatności miesięcznie na rzecz ACCC, a my weźmiemy odpowiedzialność za terminowe opłacanie wszystkich rachunków. Będziemy również pracować nad obniżeniem opłat finansowych, stóp procentowych i innych opłat, które mogą pomóc w szybszej spłacie zadłużenia.

Skontaktuj się z ACCC już dziś, aby uzyskać bezpłatną sesję doradztwa kredytowego i dowiedzieć się, jak rozliczyć się z firmami obsługującymi karty kredytowe za pomocą planu zarządzania długiem.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy