Gdzie milionerzy inwestują swoje pieniądze?

17.02.2021
Category: Jeśli Jednak

Istnieją pewne wyraźne cechy, które odróżniają milionerów od zwykłych ludzi. Podczas gdy większość milionerów to w rzeczywistości samozatrudnieni, co oznacza, że ​​nie otrzymali ich w drodze spadku, aż dwie trzecie z nich to przedsiębiorcy, według The Economist. Milionerzy również żyją poniżej swoich możliwości, są naturalnymi liderami i koncentrują się na inwestowaniu swoich pieniędzy, a nie na ich wydawaniu.

Dziś skupiamy się na tym ostatnim punkcie i zastanawiamy się, gdzie milionerzy inwestują swoje pieniądze.

Gdzie milionerzy inwestują swoje pieniądze?

Ankieta przeprowadzona przez Legg Mason, która pojawiła się w Forbes, zapytała, gdzie milionerzy z inwestycjami portfelowymi przekraczającymi 1 milion dolarów trzymają swoje pieniądze. Aż 25 procent ich funduszy jest trzymanych w gotówce, podczas gdy 21,5 procent trafia na akcje (lub akcje), 19,6 procent na obligacje, 18,7 procent na nieruchomości, a ostatnie 9,1 procent na nietradycyjne inwestycje, co może być wszystkim, od pożyczek społecznościowych po inwestowanie w wino lub przedmioty kolekcjonerskie.

Najbardziej zszokowało mnie to, że jedna czwarta ankietowanych funduszy milionerów była w gotówce. Chociaż osobiście mam sporo pieniędzy w gotówce, dzieje się tak dlatego, że pieniądze te zostaną wydane w ciągu najbliższych kilku miesięcy lub zostaną wykorzystane jako fundusz awaryjny.

Gdybym był milionerem, moje portfolio wyglądałoby podobnie do tego z Forbesa. Zainwestowałbym tyle, ile mógłbym w emeryturę (spółka 401K, Roth IRA itp.), Zainwestowałbym w fundusze inwestycyjne za pośrednictwem USAA (obecnie mamy przez nie dwa fundusze) i Vanguard (rozważamy otwarcie za ich pośrednictwem funduszu indeksowego w ciągu najbliższych kilku miesięcy) i intensywnie inwestować w nieruchomości. Podczas gdy nieruchomości są często bardziej „aktywnym strumieniem dochodów, w zależności od tego, co planujesz z nią zrobić (wynajmować, odwracać, kupować i trzymać), mój poręczny mąż nie miałby nic przeciwko utrzymaniu nieruchomości i ulepszeniu ich. Ach, jeśli tylko.

Czy milionerzy inwestują w coś „fajnego?

Nietradycyjne inwestycje są zwykle inwestowane, ponieważ inwestor lubi ten konkretny rodzaj inwestycji, niezależnie od tego, czy chodzi o zbieranie dzieł sztuki lub monety, angażowanie się w pożyczki społecznościowe, czy nawet grę w loterię! Chociaż wiele osób może nie uważać tej loterii za „inwestowanie, ponieważ szanse na wygraną są tak niskie, w ciągu ostatnich kilku lat było wielu milionerów, którzy wygrywali na loterii.

Na przykład szanse na wygraną w Powerball wynoszą 1 do 175 milionów. Jeśli jesteś przeciętnym pracownikiem, który zarabia 50 000 dolarów rocznie, włożenie pieniędzy na loterię najprawdopodobniej nigdy nie uczyni Cię milionerem. Jeśli jednak pilnie oszczędzasz, żyjesz poniżej swoich możliwości i inwestujesz na giełdzie za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych i kont emerytalnych, to – powoli, ale pewnie – osiągniesz status milionera.

Ale granie na loterii może być zabawne, zakładając, że odkładasz pieniądze specjalnie na to i że jesteś w stanie je stracić finansowo. Raz w miesiącu kupowaliśmy z mężem losy na loterię i graliśmy w drapaki za każdym razem, gdy jechaliśmy na wycieczkę (taki fajny sposób na zabicie czasu, a jakoś prawie zawsze wygrywaliśmy z tymi rzeczami!). Powinienem jednak zauważyć, że hazard NIGDY nie jest dobrym pomysłem, jeśli wydajesz pieniądze, na których utratę nie możesz sobie pozwolić.

Jeśli od czasu do czasu lubisz grać na loterii, możesz pocałować się na pożegnanie na stacji benzynowej dzięki Lottosend! Lottosend to bezpieczne i niezawodne miejsce do loterii online. Możesz grać w Powerball, Mega Millions, EuroMillions i nie tylko. Po prostu wybierz swoje szczęśliwe liczby, kup bilet, wyświetl zeskanowany bilet na swoim koncie, a jeśli wygrasz, pieniądze zostaną przelane bezpośrednio na Twoje konto! Bułka z masłem!

Jeśli kupujesz losy na loterię co tydzień w nadziei, że osiągniesz sukces, wypróbuj Lottosend, aby uprościć proces kupowania losów na loterię. Jako zapracowana mama dwójki dzieci nie mam czasu, aby pójść do sklepu spożywczego po bilet (nie wspominając o rozładowywaniu dzieci do iz samochodu). Ale dzięki Lottosend nie muszę już tego robić!

Jak obecnie inwestujesz swoje pieniądze? I czy kiedykolwiek grałeś na loterii dla zabawy?!

To jest post sponsorowany w imieniu Lottosend, bezpieczny sposób grania w licencjonowane loterie online. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma poważny problem z hazardem, natychmiast poszukaj pomocy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy