Dzień, w którym można się odwdzięczyć – online

17.02.2021
Category: Jeśli Jednak

Filantropia zmienia się wraz ze zmianami technologii.

Wiele organizacji charytatywnych wybiera dni online jako sposób na zbieranie funduszy i rozpowszechnianie informacji o organizacjach wykonujących dobrą pracę w dzielnicach w całym kraju. W dzisiejszych czasach szybko stał się jednym z najskuteczniejszych sposobów zbliżania społeczności i wzbudzania emocji związanych z odwdzięczaniem się.

Fundacja Społeczności Hrabstwa Fairfield nawiązała współpracę z Bank of America, aby w marcu 2014 r. Rozpocząć Dzień Givingu Hrabstwa Fairfield, a rezultatem był niezwykle udany dzień darowizn online, który zebrał miliony zasłużonych organizacji non-profit w całym południowym Connecticut. Tylko w 2017 roku zebrano 1465246 dolarów dla 414 organizacji non-profit dzięki 13 718 darowiznom od osób fizycznych i sponsorów.

Bardzo ważne jest, aby korporacyjne i prywatne instytucje zapewniały organizacjom non-profit, które służą naszym społecznościom, zasoby potrzebne do odniesienia sukcesu.

Bill Tommins

Prezes rynku Southern Connecticut, Bank of America

Fundacja Społeczności Hrabstwa Fairfield promuje filantropię jako środek do wprowadzania zmian w hrabstwie Fairfield, koncentrując się na innowacyjnych i opartych na współpracy rozwiązaniach krytycznych problemów wpływających na społeczność. Osoby fizyczne, rodziny, korporacje i organizacje mogą tworzyć fundusze charytatywne lub wpłacać środki do istniejących funduszy.

Community Foundation działa zgodnie z krajowymi standardami Council on Foundations i przyznała ponad 212 milionów dolarów dotacji organizacjom non-profit w hrabstwie Fairfield i nie tylko. Jako zaufany partner non-profit i lider myśli, Fundacja Społeczna Hrabstwa Fairfield zrzesza organizatorów społeczności, ekspertów biznesowych i filantropów, aby rozwiązywać wyzwania naszego regionu. Celem jest stworzenie żywej i integracyjnej społeczności, w której każdy ma szansę się rozwijać. W dniu Giving Day, oprócz nagród i dopasowanych grantów, które pomagają zwiększyć pieniądze zebrane przez organizacje non-profit z hrabstwa Fairfield, Community Foundation udostępnia również szereg zasobów, w tym wiadomości e-mail z przypomnieniami o szablonach i gotową grafikę, aby wszystko było naprawdę gotowe do udziału grupy.

Bank of America podał rękę organizacjom non-profit ze społeczności na wiele sposobów, poza wsparciem finansowym, zapewniając szkolenia i sesje informacyjne na temat trendów dobroczynnych, budowania świadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych i różnych innych narzędzi i wiedzy fachowej.

„Bardzo ważne jest, aby korporacyjne i prywatne instytucje zapewniały organizacjom non-profit, które służą naszym społecznościom, zasoby potrzebne do odniesienia sukcesu. Giving Day w hrabstwie Fairfield gromadzi grupy z całego południowego Connecticut – instytucje prywatne, korporacje i osoby prywatne – w celu inspirowania organizacji, które niestrudzenie pracują, aby pomóc wszystkim naszym sąsiadom osiągnąć postęp – powiedział Bill Tommins, prezes rynku Southern Connecticut, Bank of America .

Wybierz stan Partnering Lokalnie, aby wyświetlić tematy

 • Kim jesteśmy
 • Nasza firmaNasze przywództwoGdzie jesteśmyHistoria i dziedzictwo
 • Co nas prowadzi
 • Odpowiedzialny rozwójWywieranie wpływuNasze praktyki biznesoweNasi ludzieRaportowanie
 • Lokalne partnerstwo
 • Zobacz, co się dzieje w

  pobliżu
 • Newsroom
 • Informacje prasowe, link otworzy się w nowym oknieZestawy prasowe, link otworzy się w nowym oknieZasoby dziennikarzy, link otworzy się w nowym oknieBiografie kadry kierowniczej, link otworzy się w nowym oknieNagrody i wyróżnienia, link otworzy się w nowym oknie
 • Relacje inwestorskie
 • Informacje finansowe, link otworzy się w nowym okniePrezentacje inwestorskie, link otworzy się w nowym oknieInformacja o stałym dochodzie, link otworzy się w nowym oknieRaporty roczne i oświadczenia dla pełnomocników, link otworzy się w nowym oknieInformacje giełdowe, link otworzy się w nowym oknieUsługi dla akcjonariuszy, link otworzy się w nowym oknie
 • Kariera
 • LokalizacjeSkontaktuj się z namiWsparcieDostępna bankowośćPrywatnośćBezpieczeństwoWytyczne dla społeczności społecznychMapa serwisuPraktyki reklamowePraktyki reklamoweDokładamy wszelkich starań, aby dostarczać informacje o produktach i usługach, które mogą okazać się interesujące i przydatne. Pomagają nam w tym reklamy oparte na relacjach i reklamy behawioralne online.

  Oto jak to działa: Zbieramy informacje o Twoich działaniach online, takich jak wyszukiwania, które przeprowadzasz w naszych Witrynach i odwiedzane strony. Informacje te mogą być wykorzystywane do dostarczania reklam w naszych Witrynach i offline (na przykład przez telefon, e-mail i pocztę bezpośrednią) dostosowanych do określonych zainteresowań użytkownika.

  Jeśli wolisz, abyśmy nie korzystali z tych informacji, możesz zrezygnować z reklamy behawioralnej online. Jeśli jednak zrezygnujesz, nadal możesz otrzymywać ogólne reklamy.

  Ponadto, jeśli zrezygnujesz z internetowych reklam behawioralnych, możesz nadal widzieć reklamy po zalogowaniu się na swoje konto, na przykład za pośrednictwem bankowości internetowej lub MyMerrill. Te reklamy są oparte na Twoich konkretnych relacjach z naszym kontem.

  Aby dowiedzieć się więcej o reklamach opartych na relacjach, reklamach behawioralnych online i naszych praktykach dotyczących prywatności, zapoznaj się z Informacją o ochronie prywatności online Bank of America oraz z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi prywatności w Internecie.

  Ta witryna zawiera dokumenty PDF, które wymagają posiadania

  najnowszej wersji programu Adobe Reader, aby je przeczytać.

  Pobierz najnowszą aktualizację programu Adobe Reader.

  Bank of America, członek NA, FDIC. Równy pożyczkodawca mieszkaniowy

  Inwestowanie w papiery wartościowe wiąże się z ryzykiem, a inwestowanie w papiery wartościowe zawsze wiąże się z możliwością utraty pieniędzy.

  Niniejsze materiały nie uwzględniają Twoich konkretnych celów inwestycyjnych, sytuacji finansowych ani potrzeb i nie stanowią rekomendacji, oferty ani zachęty do zakupu lub sprzedaży jakiegokolwiek papieru wartościowego, instrumentu finansowego lub strategii. Przed podjęciem działań w oparciu o jakiekolwiek informacje zawarte w tym materiale, należy rozważyć, czy są one odpowiednie w danych okolicznościach i, jeśli to konieczne, zasięgnąć profesjonalnej porady. Wszelkie opinie wyrażone w niniejszym dokumencie są wyrażone w dobrej wierze, mogą ulec zmianie bez powiadomienia i są poprawne tylko na podaną datę ich wydania.

  Treść zawarta w niniejszym dokumencie mogła zostać wyprodukowana przez podmiot zewnętrzny, który nie jest powiązany z Bank of America ani żadnym z jego podmiotów zależnych (Bank of America). Wyrażane opinie lub idee niekoniecznie są opiniami Bank of America ani nie odzwierciedlają ich poglądów lub poparcia. Te materiały służą wyłącznie do celów informacyjnych. Bank of America nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z polegania na dostarczonych informacjach przez kogokolwiek. Niektóre łącza mogą przekierowywać Cię z Bank of America do strony niepowiązanej. Bank of America nie był zaangażowany w przygotowanie treści dostarczanych na niepowiązanych witrynach i nie gwarantuje ani nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za ich zawartość. Odwiedzając te witryny, zgadzasz się na wszystkie ich warunki użytkowania, w tym na ich politykę prywatności i bezpieczeństwa.

  Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated (zwane również „MLPF & S lub „Merrill) udostępnia określone produkty inwestycyjne sponsorowane, zarządzane, dystrybuowane lub dostarczane przez firmy, które są filiami Bank of America Corporation („BofA Corp.) ). MLPF & S jest zarejestrowanym brokerem-dealerem, zarejestrowanym doradcą inwestycyjnym, członkiem SIPC i spółką zależną będącą w całości własnością BofA Corp.

  Usługi powiernicze i powiernicze są świadczone przez Bank of America Private Bank, oddział Bank of America, NA, Member FDIC oraz spółkę zależną będącą w całości własnością Bank of America Corporation („BofA Corp.). Produkty ubezpieczeniowe i rentowe są oferowane przez Merrill Lynch Life Agency Inc. („MLLA), licencjonowaną agencję ubezpieczeniową i spółkę zależną będącą w całości własnością BofA Corp.

  Produkty inwestycyjne oferowane w ramach MLPF & S oraz produkty ubezpieczeniowe i rentowe oferowane w ramach MLLA: Nie są ubezpieczeni w ramach FDIC Nie są objęte gwarancją bankową Może stracić na wartości Nie są depozytami Nie są ubezpieczeni przez

  żadną agencję rządową Nie są warunkiem

  jakiejkolwiek usługi lub działalności bankowej „Bank of America to nazwa marketingowa globalnej bankowości i globalnych rynków działalności Bank of America Corporation. Pożyczki, instrumenty pochodne i inne komercyjne działania bankowe są wykonywane na całym świecie przez banki powiązane z Bank of America Corporation, w tym Bank of America, NA, Member FDIC. Papiery wartościowe, doradztwo strategiczne i inne czynności związane z bankowością inwestycyjną są wykonywane na całym świecie przez podmioty powiązane z bankiem inwestycyjnym Bank of America Corporation („Podmioty powiązane z bankowością inwestycyjną), w tym w Stanach Zjednoczonych BofA Securities, Inc., Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated i Merrill Lynch Professional Clearing Corp., z których wszystkie są zarejestrowanymi maklerami-dealerami i członkami SIPC, a w innych jurysdykcjach przez podmioty zarejestrowane lokalnie. BofA Securities, Inc., Merrill Lynch, Pierce,Fenner & Smith Incorporated i Merrill Lynch Professional Clearing Corp. są zarejestrowani jako handlowcy z prowizjami futures w CFTC i są członkami NFA.

  Cele firmy są aspiracyjne i nie gwarantują ani nie obiecują, że wszystkie cele zostaną osiągnięte. Statystyki i metryki zawarte w naszych dokumentach ESG mają charakter szacunkowy i mogą opierać się na założeniach lub opracowywaniu standardów.

  2020 Bank of America Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy