Bank of the West Hours

17.02.2021

Bank of the West to renomowana firma świadcząca usługi finansowe z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. Firma w całości należy do francuskiego banku BNP Paribas, który jest światowym liderem w dziedzinie usług finansowych i jednym z najwyżej ocenianych banków na świecie. Bank ma ponad 600 biur i oddziałów w zachodnich i środkowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych. Od 2016 roku firma miała przychody w wysokości 2,17 miliarda dolarów, a do 2020 roku zatrudniała 9000 osób w swoich bankach na całym świecie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Bank of the West.

O której godzinie otwiera się Bank of the West? 09:00 – 17:0009:00 – 17:0009:00 – 17:0009:00 – 17:0009:00 – 18:00Czy Bank of the West jest dziś otwarty? Czy Bank of the West jest jutro otwarty?

Czy Bank of the West jest otwarty w sobotę i niedzielę? Nie, jest zamknięte.

Czas zamknięcia Bank of the West

O której godzinie Bank of the West zostaje zamknięty? Zwykle zamyka się o 17:00.

Historia

Bank of the West powstał jako Framers National Gold Bank w San Jose w 1874 roku w Kalifornii. Następnie w 1880 roku bank zmienił nazwę na First National Bank of San Jose w Kalifornii, po tym, jak wszystkie banknoty stały się wymienialne na złoto lub srebro. Następnie firma zmieniła nazwę z The First National Bank of San Jose na Bank of the West. Banque Nationale de Paris (BNP) założył swoją spółkę zależną French Bank of California w 1970 r. W 1979 r. BPN legalnie przejął Bank of the West i połączył bank z istniejącą spółką zależną French Bank of California. Bank posiada ponad 570 sal bankowych i aktywa o wartości ponad 87 miliardów dolarów.

Bank of the West Holiday Hours – Open
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
Data Wakacje WalentynkiTłusty wtorek Mardi GrasDzień Świętego PatrykaDobry piątekNiedziela Wielkanocnaponiedziałek WielkanocnyCinco de MayoDzień OjcaDzień MatkiHalloweenCzarny PiątekWigiliaBank of the West Holiday Hours – Zamknięte
14 lutego 5 marca 17 marca 19 kwietnia 21 kwietnia 22 kwietnia 5 Maja 16 czerwca 12 maja 31 października 29 listopada 24 grudnia
Data Wakacje Boże NarodzenieDzień pracyDzień KolumbaDzień Prezydentówdzień PamięciDzień NiepodległościDzień Martina Luthera Kinga JrDzień Weteranówświęto DziękczynieniaNowy RokBank of the West blisko mnie

Lokalizator sklepów Bank of the West

Kierunki biznesowe

Firma stała się jednym z najpopularniejszych i największych banków w Stanach Zjednoczonych. Bank of the West zbiera ponad 3 miliardy dolarów rocznych przychodów i ma biura w ponad 25 stanach w zachodnich i środkowo-zachodnich regionach Stanów Zjednoczonych. Niektóre z produktów oferowanych przez firmę obejmują planowanie finansowe, rachunki depozytowe, karty kredytowe, produkty inwestycyjne, usługi powiernicze i produkty ubezpieczeniowe zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm. Bank jest również właścicielem BancWest Investment Services, który oferuje usługi ubezpieczeniowe i inwestycyjne.

Firma oferuje różne opcje bankowości osobistej, dostosowane do potrzeb indywidualnych i rodzinnych. Mają także różne opcje bankowości biznesowej, aby zaspokoić potrzeby firm na całym świecie. Bank posiada zaangażowanych i doświadczonych bankowców, którzy są oddani znajdowaniu innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań pasujących do wyjątkowej sytuacji ich klientów. Uważają, że potrzeby każdej osoby lub firmy są wyjątkowe i wymagają odrębnego podejścia ze strony banku.

Kluczowe fakty

Bank of the West oferuje lokalne decyzje pożyczkowe z bardzo elastycznymi opcjami. Starają się być częścią lokalnej społeczności i współpracują ze swoimi klientami, aby budować udane relacje. Różnica polega na ich podejściu jako banku elastycznego i reagującego. Firma wspiera społeczności, którym służy, inwestując w organizacje non-profit. Współpracują głównie z organizacjami non-profit, które są zaangażowane w poprawę jakości życia, szczególnie dla społeczności i osób o niskich i średnich dochodach.

Bank of the West jest również zaangażowany w ochronę środowiska i bierze udział w działaniach na rzecz ochrony planety, wzmacnia społeczności i poprawia jakość życia ludzi. Firma na nowo definiuje branżę bankową, aby zapewnić lepszą przyszłość dla pokoleń, koncentrując się na obszarach, które mają istotny wpływ, np. Finansowaniu innowacyjnych start-upów, wspieraniu transformacji energetycznej czy pomocy utalentowanym kobietom przedsiębiorcom. Za pośrednictwem swoich biur i kanałów cyfrowych bank oferuje środki finansowe i narzędzia ponad 2 milionom firm, osób fizycznych i rodzin.

Wniosek

Bank of the West to jeden z największych banków na świecie, który szczyci się dużą bazą klientów i kilkoma oddziałami na całym świecie. Ich pasja do obsługi klienta jest wysoko ceniona przez lojalnych klientów i wyróżnia bank na tle innych banków. Bank znany jest z niezawodnego przetwarzania transakcji, prostych i prostych usług i produktów oraz kompetentnego i przyjaznego personelu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy

25 grudnia 02 września 14 października 18 lutego 27 maja 4 lipca 21 stycznia 11 listopada 28 listopada 1 stycznia