O nas

Stworzona przez opłacalnych z nagrodami nauczycieli, jesteśmy interaktywną platformą sieciową, która wstępnie konstruuje eseje uczniów z polami tekstowymi, interaktywnymi pomysłami i podpowiedziami, dzieli kompozycję na ekranie i zależy od słowa. Zmniejsza lęk przy pisaniu, zwlekanie i plagiat, służąc uczniom do pisania wyższych esejów i uzyskiwania pomocy, której potrzebują.

Obsługuje

Pracujemy nad zaoferowaniem jednej nowej rzeczy. Nieustannie angażujemy się w sprawy organizacyjne, aby udowodnić naszą sławę i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pozostać na najwyższym poziomie w branży.

Dlaczego stworzyliśmy tę witrynę internetową?

Czy rozumiesz wielu studentów, którzy z przyjemnością wykonują pisemne prace naukowe? Keith ma szczęście, że może zaspokoić niektórych podczas wykładów w college’u. Słyszałem tylko, że oni istnieją, ale nikt nie zrozumiał mojego zachowania. Chcemy to zmienić. Misją tej strony internetowej jest dostarczenie odwiedzającym podstaw pisania esejów akademickich i pokazanie im jaśniejszej strony pisania. Wyobrażamy sobie, że miłość do pisania przychodzi ze zrozumieniem, jak możesz to zrobić. Tutaj traktujemy pisanie jako kurs i wyjaśniamy, jak krok po kroku można kontynuować pisanie eseju.

Z siedzibą w USA

Ponadto jesteśmy w 100% z siedzibą w Stanach Zjednoczonych i nie zlecamy naszych pracowników piszących autorom ESL. Współpracujemy tylko z anglojęzycznymi pisarzami z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i Australii!

Bezpłatny okres weryfikacji

Obawiasz się, że papier nie spełni Twoich oczekiwań? W przypadku niezgodności z początkowymi instrukcjami, poproś nas o poprawienie takiej liczby przypadków, ile potrzeba w ciągu pierwszych 14 dni od dnia dostawy.

Nasza kultura

Traktujemy naszych potencjalnych klientów jak rodzinę. Czy możesz znaleźć jakąś inną rundę eseju, która troszczy się o Twój sukces tak samo jak my?

Jesteśmy przemyślaną firmą, która dba o otoczenie. Na początek dbamy o naszych klientów. Postrzegamy je jako główne elementy konstrukcyjne otoczenia. Naszym celem jest satysfakcja naszych klientów.

Warunki użytkowania

Nasz internetowy przewodnik po pisaniu esejów jest bezpłatny dla konkretnych osób, jednak jego zawartość jest chroniona prawami autorskimi i wszelkie prawa są zastrzeżone, ale nauczyciele i instytucje chętne do korzystania z materiałów z naszej strony internetowej powinny nas o tym powiadomić.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy