10 rzeczy do zrobienia przed założeniem sklepu Etsy

10 rzeczy do zrobienia przed założeniem sklepu Etsy
16.10.2020
Category: Jeśli Masz

Przed otwarciem sklepu Etsy, co musisz wiedzieć

Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedawać swoje dzieła sztuki online, produkować rękodzieło, czy nawet coś dostarczać – założenie sklepu Etsy to pierwszy krok. Ale poczekaj, jest kilka rzeczy, które powinieneś zrobić przed otwarciem sklepu Etsy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czym one są.

* Ten post zawiera kilka linków partnerskich dla Twojej wygody (co oznacza, że ​​jeśli dokonasz zakupu po kliknięciu linku, otrzymam niewielką prowizję. Nie będzie Cię to kosztować ani grosza więcej) Kliknij tutaj, aby przeczytać moje pełne zasady dotyczące ujawniania informacji.

Otworzyłem swój pierwszy sklep Etsy w 2013 roku. Zajęło mi 3 godziny, aby dowiedzieć się, jak uzyskać 40 bezpłatnych ofert. Potem wystawiłem jeden przedmiot i zostawiłem go tam na miesiąc. Wstawiłem swój pierwszy przedmiot za 20 centów, ponieważ było to tylko zdjęcie z mojego telefonu.

Nie miałem pojęcia, co robię, jak mam to zrobić, ani dokąd jadę ze swoim sklepem.

Na szczęście w dzisiejszych czasach pomoc jest znacznie większa – i chociaż Etsy rozwija się codziennie, możesz rozpocząć sprzedaż natychmiast i bez obaw lub z góry.

Zanim zaczniemy – oto więcej postów na temat otwierania sklepu Etsy

Dowiedz się, jak prawidłowo utworzyć ofertę na Etsy

Nadaj swojemu sklepowi Etsy świetną nazwę

Co składa się na tworzenie bestsellera na Etsy

Tutaj omówię kroki, które musisz wykonać, zanim jeszcze zaczniesz.

Zacznijmy od podjęcia decyzji, co należy zrobić przed otwarciem sklepu Etsy.

Jeśli chcesz już dziś otworzyć swój sklep Etsy – przejdź do tego posta, w którym wyjaśniam, jak otworzyć sklep Etsy

Wybierz niszę dla swojego sklepu Etsy

Więc już zdecydowałeś się na swój produkt. Oczywiście, inaczej by cię tu nie było. Wiesz, co chciałbyś sprzedać i potencjalnie myślisz, że możesz zarobić trochę pieniędzy.

Teraz idź dalej i wyszukaj na Etsy swój produkt. Chwyć notatnik i zacznij robić notatki.

Najpierw sprawdź, czy Etsy umożliwia sprzedaż tych produktów. Więcej informacji można znaleźć w podręczniku Etsy

Czy jest już z powodzeniem sprzedawany na Etsy? – Jak Ty to robisz?

 • zanotuj 4-5 sklepów sprzedających ten sam przedmiot, który chciałbyś sprzedać, być może nie są dokładnie takie same, po prostu wybierz podobne przedmioty.
 • Zanotuj datę i liczbę sprzedanych przedmiotów. Jak długo ich sklep jest otwarty i ile otrzymali recenzji. Uzyskaj daty.
 • Zanotuj markę sklepów, które widzisz, co ci się w nich podoba, czy to odnosi się do twojego produktu? – jaki jest ich nagłówek?
 • Teraz przejdź do ich mediów społecznościowych i zobacz, jak są aktywni. Czy widzisz, że publikują codziennie, czy są aktywni tylko na jednej platformie?

Niektórzy ludzie mogą pomyśleć, że to nie jest właściwy sposób poszukiwania informacji – ale tak naprawdę ważne jest, aby wiedzieć, gdzie będzie twoje ulubione miejsce. Być może potrzebujesz 20 przedmiotów, a może 200, jeśli Twój rynek jest ogromny i ma dużą konkurencję. Możesz sprawdzić bardziej szczegółowe statystyki sklepu w sekcji Liczba jednostek.

Co jeszcze możesz zrobić na tym etapie. ?

Rozpocznij swój sklep z moim własnym ETSY CREATIVE PLANNER

„Kupiłem program Oh She Creates Etsy Creative Planner i teraz nad nim pracuję. Żałuję, że nie miałem planera 7 lat temu i na początek nie wdrożyłem rady podanej na pierwszych 4 stronach – wiedziałbym dokładnie, co robić przed wprowadzeniem produktów na rynek i sprzedałbym o wiele więcej. Ta niewielka inwestycja pomogła mi skoncentrować się na biznesowej stronie mojego sklepu i polecam zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym właścicielom sklepów Etsy ”

Pomyśl o brandingu.

Większość sklepów nie martwi się tym na wczesnych etapach, mam na myśli, że naprawdę nie myślałbyś o swoim ogólnym wyglądzie nawet przed otwarciem sklepu Etsy. Ale osiągnięcie tego akceptowalnego od samego początku może zaoszczędzić ci dużo czasu na dłuższą metę.

Zmiana ogólnego wyglądu i stylu Twojego sklepu odciąga Cię od najważniejszych zadań w Twoim sklepie. Tak więc zrobienie tego dobrze lub przynajmniej prawie od samego początku może mieć duże znaczenie.

Na Pinterest jest wiele pomysłów na branding. Wyszukaj branding w moim sklepie. Możesz znaleźć moją własną tablicę na brandingu, na pomysły na logo i kolory. Ten post będzie pomocny w promowaniu marki sklepu Etsy

Żałuję, że nie przeczytałem żadnej z tych książek, zanim zdecydowałem się na moje pierwsze kolory marki.

 • Fiona Humberstone (autorka)
 • Angielski (język publikacji)
 • 272 strony – 08.05.2017 (data publikacji) – Copper Beech Press (wydawca)
 • Griffo, Ilana (autor)
 • Angielski (język publikacji)
 • 200 stron – 15.01.2019 (data publikacji) – Paige Tate & Co (wydawca)
 • Prasa do buku miedzianego
 • Fiona Humberstone (autorka)
 • Angielski (język publikacji)

Większość właścicieli sklepów korzysta z Pinteresta do promowania swoich sklepów Etsy? – najlepsza część? Każdy właściciel sklepu może zwiększyć ruch na Pinterest

Przeprowadź własne badania przed otwarciem sklepu Etsy.

 • Sprawdź trendy Google. Wyszukaj kilka słów kluczowych i zobacz, czy Twój produkt zyskuje na popularności, czy też rzeczywiście odnotowuje poprawę trendów. Możesz również spojrzeć na wyszukiwania wybić tutaj. Powiedzmy, że zamierzasz sprzedawać Home Made Slime – (wiem, koszmar każdego rodzica), ale trendy Google wskazują na przełom w White Frozen slime. Po prostu nigdy nie wiadomo.

Oto wykres wyszukiwań ślubnych, które ostatnio przeprowadziłem dla mojego sklepu. Widać wyraźnie, że filtry ślubne są teraz popularne. Co możesz zrobić z tymi informacjami? Jak mogę na tym skorzystać? Czy jest sposób, w jaki mogę włączyć to do mojego sklepu?

Czytałem tę książkę o eliminowaniu konkurencji poprzez sprzedawanie czegoś, o czym nikt inny jeszcze nie pomyślał.

 • Harvard Business Review Press
 • Książka w twardej okładce
 • Kim, W. Chan (autor)

Albo sprzedawać coś, o czym wszyscy pomyśleli, ale w pewnym sensie następny najlepszy konkurs nie może konkurować. Nowe podejście do starego produktu.

Daj swoim klientom to, czego chcą. Co niekoniecznie musi być tym, co chcesz zrobić.

Sprawdź Pinterest

Wyszukaj swój produkt na Pinterest. Czy jest dużo szpilek? Jak wyglądają? Czy dostają dużo odprysków, kto je narzuca. ? Czy to Twoi klienci? Skorzystaj z kilku z tych linków i zobacz, gdzie sprzedają i ile mają przedmiotów.

Pomoże Ci to zdecydować, czy możesz konkurować, pomyśleć o tym, jak możesz zaoferować coś nowego lub innego niż te sklepy. Jak zamierzasz pokonać konkurencję?

Nie martw się, jeśli przyniesie to jakieś zaskakujące wyniki lub w rzeczywistości ci, którzy mogą sprawić, że Twój uśmiech się zmniejszy. Na Etsy jest miejsce dla każdego. Nie pozwól, aby te liczby Cię zatrzymały lub sprawiły, że poczułeś się zagubiony.

To tylko po to, aby dowiedzieć się, czy i ile sprzedaje się Twój produkt na Etsy.

Ostrzeżony jest uzbrojony.

Zaawansowane ostrzeżenie zapewnia przewagę

Przetestuj swój produkt

Teraz może warto zamówić kilka próbek swojego produktu. Jeśli sprzedajesz wydruki lub coś fizycznego, zamów kilka próbnych wydruków. Uzyskaj informacje zwrotne od znajomych lub rodziny.

 • pomyśl o wycenie, zapytaj, ile za to zapłacą
 • Czy widzieli ją wcześniej sprzedaną
 • Co im się w nim podoba, a jeśli nie, to dlaczego by go nie kupili?

Zanim zacząłem sprzedawać odbitki, wydrukowałem je w domu i oprawiłem. Opublikowałem je na Instagramie, aby zobaczyć, czy mogę uzyskać jakąś opinię. W moim pierwszym sklepie sprzedającym wzory – wysłałem pliki do 20 osób z grupy na Facebooku i poprosiłem, aby je otworzyli i zobaczyli, jak wyglądają.

Czy mogliby je otworzyć na komputerze Mac? Do czego by ich użyli?

Teraz – możesz pomyśleć, ale ja kocham mój produkt i wszyscy inni też.

W porządku. Ale im więcej możesz spisać się na papierze, tym więcej pomysłów, o których możesz pomyśleć teraz, zanim poświęcisz 30 godzin na pierwszy produkt – zapewni Ci znacznie lepszą pozycję do ruszenia naprzód z rozmachem.

Pomyśl o koszcie w czasie

Wydaje się, że twój piękny produkt dobrze się psuje, teraz czas sprawdzić, ile musisz sprzedać i czy jest to osiągalne.

Jaka będzie cena Twoich przedmiotów? Nie popełnij błędu, sprzedając swoje przedmioty tanio. Spędzisz zbyt dużo czasu na tworzeniu i nie zobaczysz efektów swojej pracy.

Wróć do badań, które przeprowadziłeś, szukając swojej niszy.

 • ile wolnego czasu musisz poświęcić na swój sklep? Czy to na przykład 3 godziny tygodniowo czy 4 godziny dziennie. Ile przedmiotów możesz wyprodukować w tym czasie?
 • Uwzględnij czas spędzony na podróży, czas poświęcony na organizację, zakup materiałów eksploatacyjnych.

Zacznij sobie wyobrażać, ile przedmiotów chciałbyś sprzedać – i jaką to dla ciebie różnicę. Dla Twojej rodziny, dla Twojego ogólnego samopoczucia.

Wyznacz sobie cel, na który chciałbyś zarobić. To nie musi być dokładne. Tylko przybliżona liczba, ile chciałbyś zarobić w ciągu roku.

Na przykład – do końca roku chciałbym zarobić 3000 $

 • Ile musisz sprzedać, aby zarobić te pieniądze?
 • Ile czasu zajmie Ci wykonanie tych elementów?
 • Czy naprawdę masz tyle czasu, aby poświęcić się tylko tworzeniu przedmiotów?

Na przykład – do końca roku chciałbym sprzedać 50 sztuk

Jeśli wykonanie każdego przedmiotu zajmuje 4 godziny – to znaczy 4 × 50 = 200 godzin.

200 godzin to około 16 godzin miesięcznie

Pozwalając na błędy, robiąc zakupy, organizując itp., Może to około 20 godzin miesięcznie.

Ale jest już marzec, więc zostało Ci tylko 9 miesięcy.

Realistycznie prawdopodobnie potrzebujesz więcej, jak 26 godzin miesięcznie – lub 6,5 godziny tygodniowo.

Ok – ale jeszcze nie skończyłeś.

Dodatkowy czas, który musisz dodać do tego

 • Zdjęcia Twojego produktu – Etsy miało 10 podglądów zdjęć do wypełnienia i chociaż nie musisz ich wszystkich używać. Będziesz potrzebował przyzwoitej ilości zdjęć. – A zdjęcia się sprzedają, więc to nie będzie 5 minutowe zadanie.
 • Czy wykonasz swoje przedmioty na żądanie? – A może będą gotowe do wysyłki? Teraz musisz poświęcić trochę czasu na zakup kilku towarów, zanim otworzysz lub potencjalnie będziesz musiał rzucić wszystko w celu pilnego zamówienia.
 • Czas potrzebny na przesłanie treści do Twojego sklepu i pracę nad SEO

Inne kwestie do przemyślenia

 • Wysyłka 
 • Opakowanie – w jaki sposób wyślesz swoje przedmioty? – czy dołączysz do nich coś specjalnego do otrzymania? – jeśli Twoje opakowanie i ogólna usługa są wyłączone, klienci Etsy powiedzą Ci o tym i nie będą życzliwi.
 • Transport na pocztę
 • Pomoc w ruchliwych chwilach. Sezonowe szczyty i doliny

To tylko podstawy – ale zanim zaczniesz, widzisz, ile możesz przemyśleć.

Możesz pójść o wiele dalej dzięki uzyskiwaniu celów dla twórców – (aktualizacja na 2020 r.) Sprawdza statystyki Twojego sklepu Etsy i podaje cel, do którego należy dążyć, oraz sposób, w jaki go osiągniesz.

 • LeBlanc, Janet DiPirro (autorka)
 • Angielski (język publikacji)
 • Strony 135 – 24.10.2019 (data publikacji) – opublikowane niezależnie (wydawca)

Wybierz nazwę

Ok – masz już pomysł na idealną nazwę dla swojego sklepu internetowego . Upewnij się, że masz co najmniej 3 alternatywy na wypadek, gdyby ta nazwa była już zajęta.

 • czy to logiczne? – Ma sens dla kogoś, kto nie widzi Twoich produktów lub Twojego sklepu. Co mówi nazwa?
 • Czy łatwo to zapamiętać?

Zapoznaj się z tym postem, w którym dowiesz się, jak wybrać nazwę sklepu Etsy, aby uzyskać więcej pomysłów.

Planuj długoterminowo

Tworzysz hobby lub biznes? – czy to jest coś, co chciałbyś na razie zacząć jako hobby, ale później przekształcić w biznes?

Ok – w takim razie trzeba zainwestować.

W co mam zainwestować?

Otwórz oddzielne konto bankowe.

Jest wiele powodów, dla których jest to ważne –

 • będziesz chciał trzymać swoje pieniądze oddzielnie od czarnej dziury zwanej rachunkami domowymi
 • Możesz szybko sprawdzić, co się dzieje, jak dobrze sobie radzisz
 • Widząc, jak twoja mała pula pieniędzy rośnie, zachęci cię do robienia więcej, szybszego działania, zwiększania sprzedaży itp.
 • Będzie łatwiej, jeśli zarobisz wystarczająco dużo pieniędzy na podatki, a miejmy nadzieję, że tak się stanie
 • Dzięki temu ta nieszczelna rura pieniędzy nie dryfuje donikąd – możesz zobaczyć, dokąd zmierza i na co wydajesz.

Potrzebujesz pomocy, aby zapytać, jak zapłacić samemu – w tej książce znajdziesz wszystkie odpowiedzi na temat stawiania zysku na pierwszym miejscu.

 • Audible Audiobook
 • Mike Michalowicz (Autor) – Mike Michalowicz (Narrator)
 • Angielski (język publikacji)

Teraz możesz potrzebować małej doniczki, aby rozpocząć swoją przygodę.

Cóż, jest kilka rzeczy, które dla sprzedawców Etsy są warte natychmiastowej inwestycji.

Marmalead – bardzo pomocna witryna do przeprowadzania burzy mózgów w tagach i długich słowach kluczowych.

Erank – kolejna pomocna witryna, w której można również uzyskać przydatne informacje na temat tagów i słów kluczowych, monitorować konkurencję i sprawdzać, jak skuteczne są Twoje aukcje.

Obie te aplikacje są zatwierdzone przez Etsy i są warte inwestycji – możesz zatrzymać i rozpocząć subskrypcję w dowolnym momencie, więc możesz po prostu kupić miesięczny dostęp, kiedy najbardziej tego potrzebujesz.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich naszych bezpłatnych produktów w bibliotece zasobów. Znajdź jeszcze więcej pomocy, zanim otworzysz swój sklep Etsy – kliknij poniższy obrazek i zarejestruj się, aby uzyskać dostęp. Znajdziesz listę inwestycji, które wykonałem dla mojego sklepu Etsy. Jest tam nawet darmowy wydruk.

Dowiedz się o SEO

To obszerny temat, którego nie można opanować z dnia na dzień. Algorytm wyszukiwania Etsy zmienia się, więc najlepsze, co możesz zrobić na początku, to dowiedzieć się, jak znaleźć się w wynikach wyszukiwania w witrynie Etsy.

Wiedza o tym, jak stworzyć wspaniały tytuł przedmiotu i jakie powinny być tagi, zapewni, że będziesz co najmniej 10 kroków przed większością nowych właścicieli sklepów.

W co też zainwestowałem?

Aktualizacja: od sierpnia 2019 odkryłem nową platformę do e-mail marketingu o nazwie Flodesk i naprawdę ją kocham. To było dużo tańsze dzięki Convertkit i ma piękne szablony wiadomości e-mail. Co jest ważne dla zapracowanych dziewczyn, takich jak my.

Możesz przeczytać wszystko o tym, dlaczego zmieniłem platformę e-mail i zacząć korzystać z Flodesk tutaj.

Convertkit – jest to dostawca usług poczty elektronicznej, zbierałem adresy e-mail dla moich klientów, którzy otrzymują darmowy wydruk i kod rabatowy do sklepu. Convertkit nie jest opcją bezpłatną. W przypadku większości sklepów dobrze jest zacząć od bezpłatnej usługi, takiej jak MailChimp.

Zobacz Flodesk w akcji tutaj – po zarejestrowaniu się, aby uzyskać bezpłatny wydruk.

Jeśli myśl o wysyłaniu e-maili do wielu klientów przeraża cię, może zachowaj to na później.

Tailwind – narzędzie do planowania na Pintereście, dzięki któremu Twój Etsy przyciągnie masy, przyciągnie ruch do Twojego sklepu lub w inne miejsce, jeśli zdecydujesz się to zrobić. Obecnie w moim kręgu blogerskim jest to jedyna, w którą warto inwestować. Nie jest tania, ale oszczędza mnóstwo czasu.

Jeśli później zdecydujesz się założyć stronę internetową lub blog, możesz również przyciągnąć do nich duży ruch.

Ok – możesz założyć bloga później. W porządku, – ALE

Kup adres URL

Zrób to, kiedy otwierasz swój sklep – a nie na etapie myślenia. Adres URL może być niedostępny, a po otwarciu sklepu – możesz nienawidzić wybranej nazwy. (zdarza się) Ale warte 14 $ od samego początku dla spokoju ducha.

Kupuję wszystkie adresy URL za pośrednictwem GoDaddy.

Zacznij swoje finanse we właściwy sposób – księgowość od początku

Upewnij się, że masz jakiś sposób na pisanie lub śledzenie wydatków. To jest jeszcze zanim zaczniesz. Zanotuj każdy przedmiot i usługę, w której się rejestrujesz.

Zachowaj wszelkie rachunki i utrzymuj je w porządku – w ten sposób będziesz gotowy do pokazania swoich zysków i strat od samego początku i nie zostaniesz złapany, jeśli chodzi o podatki.

Jeśli księgowość nie jest Twoją mocną stroną – możesz znaleźć księgowość dla arkuszy kalkulacyjnych Etsy tutaj.

Lub przenieś swoją księgowość na bardziej poważny poziom na Etsy dzięki temu kursowi, jak prowadzić profesjonalne książki na Etsy

Dołącz do grupy na Facebooku lub kilku

Czemu ? – cóż, ponieważ to tutaj dowiesz się więcej, przetestujesz swoje pomysły, zapytasz innych sprzedawców i wiele więcej.

 • Tylko sprzedawcy Etsy – promocje nie są dozwolone
 • Etsy Opanuj swój marketing – dużą przyjazną grupę sprzedawców Etsy
 • Grupa Etsy Sellers – ogromna grupa sprzedawców Etsy zadających wiele pytań
 • Twój pierwszy 1k na Etsy – prowadzony przez Fuzzy and Birch i bardzo aktywny

Grupy na Facebooku to najlepszy sposób na testowanie i badanie pomysłów na sklep. Znalazłem wielu przyjaznych ludzi, aw większych grupach możesz zapytać o wszystko. Bardzo pomocne, jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi.

Jeśli nie znasz grup na Facebooku – oto kilka wskazówek

 • Przeczytaj instrukcje grupy, przypięty post i opis, zanim dołączysz.
 • Nie dodawaj… w komentarzach aby śledzić post, skorzystaj z rozwijanego menu posta i wciśnij włącz powiadomienia – w większych grupach po prostu denerwujesz wszystkich niepotrzebnymi powiadomieniami.
 • Cokolwiek ciekawego korzystam z rozwijanego menu i zapisuję post na później – mam ich dużo
 • Pamiętaj, że każdy może przeczytać to, co piszesz – więc trzymaj się tematu i nie mów nic niegrzecznego. Po prostu źle wygląda. Zrobiłem to, moja wina.

Zainwestuj w kurs

Poczekaj, jeszcze nie jestem otwarty?

Istnieje kilka kursów, które przeprowadzą cię przez otwarcie, kilka jest wyjątkowych pod względem informacji. Uwierz mi, kupiłem kursy na kursie, z powodu kursów, dla kursów, tylko ze względu na to. I tylko polecam parę.

Mastermind Your Marketing – obszerny kurs na temat wielu aspektów posiadania sklepu Etsy. Prowadzony przez bardzo sympatycznego i równie utalentowanego byłego właściciela sklepu. Morgan jest naprawdę urocza i aktywna w swojej roli na Etsy. Jest to jednak stosunkowo drogie dla początkującego.

Ale wtedy bez bólu, bez zysku, prawda?

Przeczytaj podręcznik sprzedawcy Etsy

Etsy naprawdę ciężko pracowało, aby pomóc sprzedawcom – udzielają oni przydatnych wskazówek, co robić sezonowo, oraz nowych artykułów. Znajdź artykuły o tym, jak osiągnąć swoje cele i wiele innych.

Przeglądaj społeczność sprzedawców Etsy, aby uzyskać porady i wskazówki dotyczące otwierania sklepu Etsy.

Zacznij już dziś i otwórz swój sklep Etsy

Świetny pomysł jest doskonały. Niektórym z nas trudno jest podjąć działania. Nie pozwól, aby cały ten hałas przeszkodził ci w tym, co chcesz zrobić.

Oczywiście będziesz popełniać błędy. Ale jeśli nie zaczniesz, nie osiągniesz więcej niż następna osoba, która wpadła na pomysł i nic nie zrobiła.

Na szczęście sklepy Etsy można otwierać bezpłatnie, a wystawianie przedmiotów kosztuje tylko niewielką kwotę, więc początkowe wydatki są minimalne.

Więc po prostu zacznij.

Oto 40 bezpłatnych ofert na Etsy na dobry początek. (Uwaga: zarabiam również 40 bezpłatnych aukcji)

4 kroki do otwarcia sklepu

60 błędów w sklepie Etsy, które popełniłem

Jakich zdjęć użyć na Etsy

Otwieranie sklepu na Etsy

Oto, co omówiliśmy i 10 rzeczy, które powinieneś zrobić przed otwarciem sklepu Etsy

 1. Zdecyduj się na niszę swoich sklepów – sprawdź, czy możesz sprzedawać na Etsy
 2. Zapisz kilka pomysłów na branding – kolory, ogólny wygląd – stwórz mood board
 3. Zbadaj swój produkt i konkurencję. Dowiedz się, ile przedmiotów będziesz potrzebować, aby mieć szansę na wyszukiwanie
 4. Przetestuj swój produkt na znajomych i zamów próbki
 5. Zaplanuj ogólną strategię dla swojego sklepu. Jak będziesz zarządzać swoim czasem?
 6. Wybierz nazwę swojego sklepu i kup adres URL
 7. Otwórz konto bankowe i otrzymaj firmową kartę kredytową
 8. Uporządkuj swoje finanse, zacznij od zapisywania pierwszych paragonów
 9. Zarejestruj się w Marmalead i Erank. Możesz najpierw mieć darmowe konto i mieć kilka pomysłów
 10. Zbierz informacje dotyczące SEO. Znajomość słów kluczowych od samego początku pomoże w budowaniu marki i przy tworzeniu pierwszej oferty
 11. Dołącz do kilku grup na Facebooku
 12. Przeczytaj podręcznik Etsy i dowiedz się, jak dać się znaleźć na Etsy
 13. WRESZCIE POBIERZ TEN BEZPŁATNY plik do druku, aby poznać 5 moich najlepszych inwestycji dla Twojego sklepu Etsy. Ta i wiele innych darmowych gier jest dostępnych w bibliotece zasobów, po prostu zarejestruj się poniżej.
 14. ZACZYNAĆ.

BEZPŁATNE POBIERANIE MOICH TOP PIĘCIU INWESTYCJI NA ETSY DO DRUKU

Uzyskaj hasło do biblioteki i uzyskaj dostęp do wszystkich moich BEZPŁATNYCH plików do pobrania do druku, klikając poniższy obrazek.

Mam nadzieję, że ten artykuł o tym, co zrobić, zanim otworzysz sklep Etsy, okazał się przydatny.

Daj mi znać w komentarzach, jeśli masz jakieś pytania.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy